Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítható le egy...

Hogyan tisztítható le egy serpenyő alsó oldala?

Figyelt kérdés
A gázrózsák miatt eléggé koszos a szerpenyőimnek az alsó oldala.

2021. okt. 12. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Az alsó része az olyan lesz. Az nem kosz, hanem elszíneződés a hőtől.
2021. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld meg Cif-fel. Folyékony súrolószer, nem muszály a Cif, saját márkás pl. Spar-os is jó, én még jobban is szeretem, mint a valódi Cif-et.
2021. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
muszáj
2021. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Forrósítsd fel alaposan, majd menj ki vele az udvarra, fordítsd le és hideg zsíroldót sprickolj rá, majd fa spatulával piszkáld
2021. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
72%
Én a múltkor egy só-szodabikarbóna, mosogatószer-víz kombós vidit làttam, rajta is hagytàk jópàr percig.
2021. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nevetséges a lepontozásotok. Az alsó részt közvetlenül éri a hő, elkerülhetetlen, hogy az alja elszíneződjön. Főleg akkor látható igazán, ha festve is van az aljára mindenféle mintázat. Megnézem azt hogyan fordítjátok vissza vegyszerekkel és mindenféle házi praktikável. Hát sehogyan!
2021. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elszíneződés ott nincs, ahol a láng éri csak azon a részen, ahol a tűzhely rácsával érintkezik.
2021. okt. 15. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Jól le lettem pontozva, de Ciffel próbáltad?
2021. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!