Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vegyek Auchan márkájú fehérítő...

Vegyek Auchan márkájú fehérítőt a ruhákhoz?

Figyelt kérdés
Nem használtam eddig, a mosógépbe raknám a mosószer mellé fehéríteni. Nem roncsolja a ruhákat? Milyen fehérítőt ajánlotok? Gyerekruhát átmossam utána sima mosószerrel is?

2021. nov. 27. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

ez is, mint a többi, államilag ellenőrzött szer. Az osan nem engedheti meg magának azokat a pereket, melyek a hibás, veszélyes fehérítő miatt kapna a nyakába.

Amúgy ez a szer is ott készül, ahol a többi, nem osan feliratú fehérítő, csak ezekre madaras címkét ragasztottak.


Használd bátran szerintem.


Ezbazosan saját árka más cikkre is érvényes.


Szerintem.

2021. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

KOnkrétan milyen fehérítő???


Klóros, vagy pedig hidrogén-peroxid alapú?


Nem mindegy.... De ha megnézed az összetételét, és összehasonlítod valami drága márkás cuccal, akkor látni fogod, hogy ugyanaz-e vagy sem...

2021. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# jól írja, az összetétele lenne a fontos. Vannak oxigén alapúak, klóros, stb.
2021. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: a hidrogén-peroxidosat gond nélkül használhatod - nem roncsolja a ruhát.


A klóros (lsd. még hypo, domestos, stb.) viszont agresszív cucc, az esetleg roncsolhatja.

2021. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Klór alapú azt írja az oldalukon. Attól tartok, hogy besárgulna valami tőle pl a tesipólók…
2021. nov. 27. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:

5: vegyél inkább valami oxigénest, az nem sárgít... Nem kell a dög drága Vanish, van a DM-ben, Müller-ben, sőt kínai boltokban is Oxi-fix, oxi-max vagy hasonló néven....


pl. ez a dm-es:

[link]


Ez a mülleres:

[link]

2021. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2021. nov. 27. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Ariel mountain spring mosópor.

Anyukám kiskorom óta ezzel mossa a fehér ruhákat. Mikor nekem gyerekem lett én is áttértem erre. Hófehér minden ruhànk!

2021. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó az Auchan márkájú fehérítő, mi azt használjuk.
2021. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!