Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gondolkodom , hogy veszek egy...

Gondolkodom , hogy veszek egy akksis porszívót. Melyik fajtát èrdemes meg venni? Ami nem merül le olyan hamar legalább a házat fel tudjam.egyszerre porszívózni.

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Dyson
2021. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy semmiképp se írd meg a házad méretét.
2021. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Házam kb 100 nm-es. Ki maradt bocsi.
2021. dec. 3. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már több akksis porszívóm, nagyjából szrt se érnek a vezetékeshez képest. 100nm-es házban felteszem van hol tárolni az akksisnál kicsit nagyobb vezetékes porszívót, a helyedben csak abba gondolkodnék.
2021. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van vezetékes porszívom nem a tárolás miatt gondoltam rá hanem olyan rövid a zsinórja mindenhol elakad aeg- em van 3 éve lassan amúgy jó nagyon csak gondoltam az akksis kényelmesebb
2021. dec. 3. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

ööö... akkor vegyél egy olyat aminek hosszú a zsinórja. A Lidl-ben kb 3 havonta kapható 20-25eFt-ért olyan ami felszedi a padlót annyira erős és van minimum 5-6m madzagja.


Az akksis egy kis lakás átmeneti rendbentartására jó.

2021. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Van egy 35 ezres vezetek nelkuli gorenje porszivom, en szeretem. Pont arra jo, amire vettem, tehat napi egyszer gyorsan vegigfutok vele a nappali-konyhan, meg ahol meg latom, hogy kell, mert sokat vagyunk itthon, hamar koszos lesz a haz. Szinten tartasnak tokeletes, de azert heti 1x szoktam a rendes, nagyobb teljesitmenyu porszivoval (foleg a szonyegek miatt) is vegig menni a hazon.

En gyulolok amugy porszivozni, naponta arra nincs energiam, hogy a nagyot elovegyem, rangassam, dugdossam ide-oda, nekem egyszerubb ezzel.

80 negyzetmeteres a haz, elvileg 1 orat bir az akksi, de meg soha nem sikerult lemeritenem egy porszivozas alatt.

2021. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Leifheit van, alapjáraton gyenge, mindig rákapcsolom a turbót, de úgy kb 3-4p alatt lemerül. Szóval gyorsan kell cselekedni, de amúgy praktikus, napi gyors porszívózásra jó.

Azt hiszem 40E Ft volt 2 éve.

2021. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én 20ezerért vettem a lidliben még három éve az aksist..szeretem, mert egyszerű, állandóan dokkolón van, bármikor használhatom fél órát biztosan. Amíg ürítem a porzsákot, addig a dokkoló tölti.

Morzsaporszívónak is használható, szétszedhető egy gombnyomással.


Nekem 20 ezernél nem ér többet, a 60 ezres sokkal többet tud, tovább bírja,stb..

2021. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. dec. 4. 08:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!