Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik mosogatógépet használtok:...

Akik mosogatógépet használtok: Melyik programot használjátok leggyakrabban? Hány fokos és hány perces?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 18:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mit használtok, milyen tablettát vagy gélt?
2022. jan. 25. 18:56
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
nekünk tablettára 3van..gyors,átlagos,erősen szennyezett..utolsó kettőt használjuk 2 óra ..tabletta többféle..somat vagy jár inkább fokot nálunk nem lehet állítani
2022. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Van egy 55°-os program, azt használjuk mindig, 40 percen belül megvan, tablettával. A tabletta sajnos nem mindig oldódik fel és nemcsak a maradványát lehet megtalálni, hanem akkor az öblítés sem tökéletes, amit érezni a tányérokon, ilyenkor kénytelen vagyok leöblíteni folyó csapvíz alatt mindent. Jobb lenne a por alakú adagolható mosogatószer, de a tablettát a feleségem elegánsabbnak találja (legalább is ezt tudom csak feltételezni). Ráadásul a por formájú mosogatószer a szennyezettségnek megfelelően adagolható lenne.
2022. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
60 fokos, másfél órás program megy a legtöbbet. Átlag kétnaponta indítjuk be, ekkorra telik meg.
2022. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Én a legerősebb 65-70 fokos programot használom, de lerövidítem az időt, így nagyjából 1,5 óra alatt megvan. Folyékony Somatot használok, nekem ez vált be a legjobban
2022. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Van egy automata program, az mindig úgy csinál mindent, ami éppen ideális. Ha csak alig mocskos poharak vannak a gépben, hamarabb is végez. Szóval nagyon jól műküdik, bízok benne. 45-55 fok között mos általában. Tablettát használok, de nem az a lényeg, hanem hogy só legyen benne, meg az a cucc, ami cseppmentesíti az edényeket és poharakat, az a lelke az egésznek.
2022. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Eco programot használok, ami 50 fok és 3 óra 45 perc,de nem zavar, mert mindig este indítom be, és reggelre nagyjából le is szárad. Néha gyors programot is, az 65 fok, 60 perc.

Aldis tandil mosógép kapszulát, plusz öblítőt használok, valamint speciális sőt.

2022. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az esetek jelentős részében Energiatakarékos programot használok. Ez 2 óra 40 perc körülö, a fokot nem tudom. 3 az egyben Somat tablettát használok hozzá. Nem volt még gondom a feloldódással. A korábbi gépnél Automata programot használtam, de az is úgy 2 órás volt általában, ott előfordult hogy a tabletta nem oldódott fel.
2022. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Általában gyors programot használjuk,60fok kb.35 perc.
2022. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szinte csak kettőt,a 1ó30 perc/60 fokos,és a 30perc/30 fokost.
2022. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!