Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Azoknál van mosogatógép, akik...

Azoknál van mosogatógép, akik lusták kézzel mosogatni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy mosógép is azoknál, akik lusták lejárni a patakhoz. Felmosó is azoknál van csak akik lusták négykézláb kúszni a padlót törölgetve, ahogy ceruzahegyezőt is maximum az olyan lusta emberek vesznek akik még ahhoz is lusták hogy egy bicskával farigcsáljanak egy darab ceruzát...
2022. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen és azoknak van az autó akik lusták lóháton közlekedni és a ló azoknak akik lusták gyalogolni a kerék azoknak akik lusták cipekedni a tűz meg azoknak akik lusták megrágni az ételt :D
2022. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Na, megjött a legújabb provokációs téma... :-DDD
2022. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolom nálad mosógépből is csak azért van kettő, hogy ne billegjen a teknő egyen.... :-DDDDD
2022. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

csak egy van ( mármint mosógógép, de nem szárítógépes)

a férjem szerint csak azért szeretnék mosogatógépet, mert lusta vagyok mosogatni

2022. ápr. 5. 13:15
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
alljon oda a ferjed mosogatni, majd o is eleg lusta lesz a mosogatogephez. amugy nem csak a kenyelem lehet szempont, a mosogatogep kevesebb vizet hasznal es alaposabban mosogat (magasabb hofokon, erosebb szerrel)
2022. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs, de szeretnék, pedig mindig rendesen elmosogatok. De azért az ember annyival értelmesebb dolgot is tudna csinálni, mint mosogatni :)
2022. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn az ha valaki nem a mosogató mellett állva akarja tölteni a fél életét. Pláne egy nagy vendégsereg után. Plusz magasabb hőfokon mosogat a gép, ami jobban fertőtlenít.
2022. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

5: akkor cseréld le a férjedet!


:-D

2022. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, én legénykoromban folyóvízben 100-200 liter melegvízben mosogattam el, lassan, komótosan. Csak úgy pörgött a gázóra közben. Mára már családos vagyok, és vettem mosogatógépet a feleségemnek. Húsz liter vízből megoldja. Szóval nyugodtan foghatom a takarékosságra...
2022. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!