Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért választ valaki felültölt...

Miért választ valaki felültöltős mosógépet?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, milyen szempontok alapján választotok mosógép típust azaz felül vagy elől töltőset?

Inkább a ráció, kevésbé az érzelmi szempontok érdekelnek.



2022. júl. 8. 13:51
A kérdező szavazást indított:
Felültöltős
Elöltöltős
25 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Anno mikor azt választottam, akkor csakis az fért el a fürdőben. Nagyon örültem mikor végre tönkrement és elköltöztem :)
2022. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Nekem felültöltős van és helyhiány miatt lett ez. Keskeny helyre kellett, hogy beférjen és felfelé van hely, hogy kinyíljon. Igazából én egyik fajtának sem vagyok a híve szóval ha lett volna elég hely lehet akkor is felültöltős lett volna, de a helyhiány miatt az elöltöltős kiesett. Jól most én meg vagyok vele elégedve.
2022. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Ellewie válasza:
72%
Valahol nem fér el egy elöltöltős mosógép, így emiatt döntenek a felültöltős mellett. Számomra az előbbi sokkal praktikusabb, elég sok ruhát lehet vele egyszerre kimosni, persze ez típustól is függ.
2022. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

Csakis előltöltős!

Kivehető a mosószeres fiók, könnyebben tisztítható.

Nekem a pakolás is sokkal könnyebb, kiszedésnél is kinyitom az ajtót, és ott van alatta egy lavór, egy mozdulattal "átsöpröm" oda a tiszta ruhát.


Ja, és persze praktikum: lehet a tetejére pakolni, ill. be lehet építeni ilyen szekrénybe:


[link]

2022. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Mi felültöltőset valasztottunk. A férjem szempontja miatt: abban két csapágy rögzíti a dobot, az elöltöltősben csak egy. Így stabilabb. De persze, a hely határozza meg, kinek mi fér el. Elöltöltős előnye: a mosószer-adagoló jobban hozzáférhető, könnyebben tisztítható. Hátránya: a gumi része hajlamos tönkremenni, es akkor már kuka. Sajnos, saját tapasztalqt. :( Az elöltöltősöm 10 évig bírta, a felültöltősöm 17 évig. Azóta én us felültöltős párti vagyok.
2022. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, az én férjem szintén ezen ok (két csapágy, rögzítés) miatt javasolta a felültöltőst. A mienknek amúgy nagyon könnyű tisztítani az adagolóját, minden mosás után kiveszem, szétpattintom, és kimosom. Így soha nem vízköves.
2022. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Helyhiány volt a fő szempont nálam is. Meg nem szeretek hajolgatni. Egy bánatom van csak vele, hogy a mosás végén kézzel kell kiforgatni a nyílását.
2022. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
felültöltöset simán hazaviszem buszon is
2022. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

ahogy előttem írták, a felültöltős a kétoldali csapágyfeltámasztás miatt verhetetlen. A jobb gépek gyönyörű kijelzővel, mindent-tudó programkínálattal, és nem utolsó az sem, hogy a dobnyílás mindig felül áll meg, sosem kell tekergetni..sőt, a mosószeradagolás is jól érthető, praktikus...a vízkőmentesítést a gép elé szerelt hálózati vízlágyítóval oldottuk meg.

13 nm-es a fürdő, mégis a felültöltős kell.

2022. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#7: Van, amelyik leálláskor odaforgatja, legközelebb olyat keress.
2022. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!