Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet csinálni a kifehéred...

Mit lehet csinálni a kifehéredett üvegpoharakkal?

Figyelt kérdés
a mosogatógép tejüveggé változtatja

2022. júl. 25. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlátszóvá már nem tudod tenni, mert anyagában megmaródott, az nem csak egy lerakódás rajta.

Ha kreatív vagy, vagy vannak kreatív gyerekek a családban, akiket le akarsz kötni, akkor lehet csodákat alkotni dekupázs technikával.

[link]

[link]

2022. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
nekem akkor volt opálos amikor nem használtam azt az öblítőt amit a tabi mellè kell önteni meg a sót alulra (fel kell önteni vízzel a tartályt miután feltöltötted), mert nem csak a tabletta kell ugye.. abból is vegyél egy dràgábbat pl. calgonit quantum
2022. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni, sajnos az olcsóbb vagy régebbi poharak nem bírjak a mosogatógépet.
2022. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használók sót, márkás tablettát, öblítőt viszont nem. Csak sajnálom az ikeás (365+) bögréket, nem tudtam, hogy nem kompatibilis a mosogatógéppel.
2022. júl. 25. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mosogatógép a hibás, hanem az üveg anyaga túl "puha" és megtámadja a lúgos mosogatószer. Laboratóriumi üvegeszközök anyaga sokkal ellenállóbb (és drágább), de azok megfelelő hidrolitikai osztályba tartoznak. Ólomüveg anyaga különösen sérülékeny.
2022. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van amit megmart és van amit nem.

Csak sajnos előre nem lehet tudni, hogy melyik hogy reagál. Nem feltétlenül árfüggő. A méregdrága kristálypoharaim dobozára rá volt írva, hogy mosogatógépben nem mosható, a kommersz, pár forintos kávéspoharaim meg nem maródtak meg, a sokkal drágább szörpösök meg igen. Ugyanattól a nem is olcsó mosogatópárnától, vagy hogy nevezik ezeket a dudoros, három részre osztott bugyrokat.

2022. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket, azért én majd még használom mert jó a fogásuk, a vendégeknek meg maradnak a szépek :)
2022. júl. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!