Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha véletlenül kimostam a...

Ha véletlenül kimostam a bérletem de műanyag tokban van lehet hogy nem lett semmi baja?

Figyelt kérdés
Későn vettem észre hogy a nadrágom zsebébe maradt a bérletem mikor már elindítottam a mosógépet.Most már meg kell várnom amíg lejár a mosógép.Még 1 hétig lenne érvényes a bérlet.Lehet hogy továbbra is látszani fognak rajta a számok és nem szakad szét a papír?

2022. júl. 30. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Lehet hogy semmi baja nem lesz a bérletnek a mosástól
Meg kell szárítani és lehet tovább használni
Venni kell majd újat ha még nincs rá pénz bliccelni egy hétig
13 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fizetés csak 1 hét múlva lesz akkor tudok csak újat venni.Addig lett volna érvényes a bérletem is😕
2022. júl. 30. 13:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsebeket mindig alaposan át kell nézni mosás előtt nem maradt e benne pénz, zsebkendő akármi.Ha szerencséd van,nem lett baja a bérletnek.
2022. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

1. Ha nem teljesen zárt tok (a bérlettokok általában egyik oldalon nyitottak), semmi nem marad belőle. Nem olyan anyagból van mint a papírpénz.

2. Le tudtad volna állítani a mosógépet.

3. Veszel egy újat, és buksz egy hetet. Ha bliccelni akarsz, készülj rá, hogy drágább lesz.

2022. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
24%
Vegyél ki szabadságot fizetésig addig ne használd a tömegközlekedést boltba is gyalog menj.Én kivennék most egy hét szabit a bliccelés nem jó ötlet.Esetleg azt tudom tanácsolni ha jön egy ellenőr mondd el neki hogy jártál és mondd meg neki ki van fizetve az utazásod még 1 hétig.
2022. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom próbálj meg előleget kérni a munkahelyen ha nem adnak vegyél ki szabit.Ha azt se akarnak adni menj el betegállomanyba és addig maradj otthon amíg meg nem jön a fizetés.
2022. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy nem ment teljesen sz.rrá, szóval szerintem ne reménykedj.
2022. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fél óra múlva jár le a mosógép kíváncsi vagyok mi lett a bérlettel.
2022. júl. 30. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Most már meg kell várnom amíg lejár a mosógép."

Mert miért is? Áramszünetről még nem hallottál? Olyankor is soron kívül áll meg, tehát simán leállíthattad volna, ha más nem jut eszedbe, áramtalanítással.

2022. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Nincs egy bérletnyi tartalékod? A mosógépet nem tudod leállítani?

Gondolom nem az MTA-n dolgozol...

2022. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy pár nap miatt tudod ki venne új bérletet...
2022. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!