Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Láttatok már valahol olyan...

Láttatok már valahol olyan amerikai stílusú mosógépet amit felül kell megtölteni, de a dobja nem függőlegesen forog mint az itt megszokott hanem fektetve?

Figyelt kérdés
Aki néz filmeket vagy sorozatokat tuti tudja mire gondolok.

2022. aug. 1. 11:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt még valaki viccesnek akarja érezni magát és bekommenteli, hogy "persze amerikában" azoknak a kedvéért kihangsúlyozom, hogy itthon keresem.
2022. aug. 1. 11:37
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Mi van ebben "amerikai"?

Nekem egy Whirlpool van (vagy 10éves) felülről kell betölteni és vízszintes a dob forgástengelye.

Szóval mi is a kérdés???

2022. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én eddig akárhány Media Markt, Euronics, Auchan stb be voltam seholse láttam, amerikai filmekben meg szinte csak ezt látni. Ezért mondtam azt, hogy amerikai stílusú. Mint a konyhákban is van az amerikai stílusú konyha.

Te hol vetted?

2022. aug. 1. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Anno a CORA-ban vásároltuk, de szerintem egy bárhol kapható tucatárú.
2022. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem háztartási boltban nem biztos, hogy kapsz.

Fekvődobos ipari mosógepre keress.

Nálunk a koliban ilyen volt.

Meg USA-ban is használtam, de az újabb mosodákban már ott is a nálunk ismert elöltöltősek vannak, csak akkora dobbal, hogy 3 felnőtt belefér.

A fekvődobossal az a baj, hogy minden rátekeredik a "lapátra", kinyújtja, megtépi a ruhákat.

2022. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=i5KD2h-M9Zo

Itt van egy márka és még a Maytag márkát említik némely használt gép oldalon eladásnál.

2022. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit #6 mutat az felültöltős és a dob függőleges forgástengelyű.

A kérdező "fektetett forgásirány"ról írt, amit én vízszintesnek értelmezek.

2022. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Európában nincsenek ilyenek forgalomban. Amerikában én is használtam, egy vízzabáló 😅
2022. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!