Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha nem is dohányzom bent,...

Ha nem is dohányzom bent, érződni fog a házban?

Figyelt kérdés
Dohányzom. Viszont mindig kimegyek a bejáratom elé. Utána egyből megyek is vissza. Utána a lehellettem is megfogja a lakást. Nem magamra és a ruhámra gondolok, én nyílván büdi leszek. Úgy értem, hogy ha mondjuk más bejön, érzi a lakáson? Én nyílván nem mert, hozzá van szokva az orrom

2022. aug. 8. 02:01
 1/5 A kérdező kommentje:
utána a lehellettem is meg tudja fogni a lakást?*
2022. aug. 8. 02:01
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem a leheleteden fog érződni, de a kabátod simán árasztja a bűzt, ha kabát nélkül cigizel, nadrág+pulcsi simán otthagyja a szagát a kanapén stb. Nem azonnal, de egy idő után igen. Aztán ki tudja, másoknak milyen éles az orra. Meglepő módon exdohányosok azonnal ki fogják szúrni, de mások is, max nem tudják, mit éreznek, és a tapasztalatlan menyecskének szabadkozhatsz, egy darabig el is hiszi a mesét, miért van az adott szag. A kezed lesz nyilván a legbüdösebb, ajánlom, cigi után töröld fűbe és aztán pucolj meg egy mandarint, mert ezek nélkül a szappanos kézmosás mit sem ér.
2022. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a 2. válaszoló jól leirta, hogyan és miért. Én azt is belevenném, hogy közvetlenül az ajtó előtt cigizni a legrosszabb, mert a réseken is bemegy a szag, plusz, amikor rögtön a cigi eldobása után nyitod az ajtót, hogy bemenj, akkor az összes cigifüst is bemegy, nem csak te.
2022. aug. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A ruháid és a tested is árasztani fogja a jellegzetes savanykás bagós szagot. Rögtön érezni ha valaki belép a lakásba.
2022. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint ex dohányos nagyon érzékeny a füstre az orrom.

Ha eldobod a cigit és egyből bejössz, magaddal hozod a füstöt, a másik hogy a tüdődnek is kell kiszellőzési idő . Én azt figyeltem meg kb 5-8 lélegzet kifujás után szűnik meg a szag. Tehát konkrétan , ha egyből bemész a házba akár utcáról sétálva, akkor te magad árasztod el füstel a lakást.

Haverjaim már ezt megtanulták, cigi után kb 1 percig még nem ülhetnek vissza a kocsiba.

2022. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!