Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet kezdeni egy több...

Mit lehet kezdeni egy több mosás után is szöszölő törölközővel?

Figyelt kérdés

A Jyskből vettem néhány sötétbarna frottír törölközőt.

Már vagy 5x biztos kimostam, de még mindig nem tudjuk használni, mert annyira szöszöl.

Mit lehet vele kezdeni, hogy lehet megszüntetni a szöszölést?


2022. aug. 9. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kivasalni.
2022. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Bomlik az anyaga, gyenge a szál minősége amiből csinálták. A yisk sokmindenbe ilyen.
2022. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, ha megvan a számlád! ...ha nincs meg, akkor is, próba szerencse.

Pont a Jysk nagyon elfogadóan kezeli a reklamációkat és nincs határidőhöz kötve.

2022. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem most vettem szerintem még tavaly. Pedig igazad lehet, mert vittem már vissza más dolgot, és nem problémáztak. De ez valahogy nem jutott eszembe, és már nyilván nincs meg blokk. Meg hát egy év után joggal néznek hülyének! :)

Mert tényleg nem használtam, jónéhány mosás után elsülyesztettem a beépített szerkrényben, csak amikor meglátom, akkor dühöngök, és eszembe jut, hogy hátha lehetne kezdeni vele valamit.

2022. aug. 9. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Próba = szerencse!

Szerintem azért egy próbát megérne.

2022. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik ismerősödet, akinek van szárítógépe, hogy tegye be. Ki fog szedni belőle mindent.
2022. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!