Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elfőfordulhat az, hogy a...

Elfőfordulhat az, hogy a mosógél párolog?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy fogy a mosógélem, úgy hogy nem használom, ezért karcoltam egy kis jelet rá a körmömmel, hogy meddig ér a palackban amikor utoljára mosattam (kb 5 napja). Most meg látom hogy egy ujjnyival lennebb van a gél, mint amit karcoltam rá. Párolog? Vagy kibontás után sűrűsödik és csökken a szintje? Nem értem mi történik


Plusz tudnivaló hogy az apósom párja is használja a mosókonyhát, de nem igazán látom értelmét annak, hogy ő használná, mivel egyszerre vásároltunk ugyanolyat, szóval neki is van. És amikor szót tettem érte, hogy hiányzik az enyémből jól össze is vesztünk, mert úgy jött ki, mintha őt gyanusítanám.



2022. szept. 3. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
nem párolog
2022. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
73%
Tedd be zárható szekrénybe aztán nézd meg ott is "elpárolog-e".
2022. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy ő vesz belőle, nem párologhat. Zárd el, vagy vidd magaddal.
2022. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Hát gyanítom, hogy mostmár nem kell figyelnem, hogy "párolog-e", úgy összekaptunk a dolgon, hogy véletlenül sem veszi el az enyém :). És én még rosszul éreztem magamat amiatt, hogy felmerült bennem a gyanú és megbántottam szegényt
2022. szept. 4. 02:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha párologna, akkor a boltban is párologna 5 naponta egy ujjnyit, kupakkal lezárva, és mikor megveszed a boltban, már a feléig sem lenne... Na, ha ez a boltban nem történik meg, akkor otthon sem párolog.
2022. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!