Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan használjam a "Szavó"...

Hogyan használjam a "Szavó" penész elleni szert?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Penészes lett a lakásban a fal. Megvettem ezt a Szavót, ami megoldás erre a problémára. Vettem még kesztyűt meg védőszemüveget is, ami állítólag kell. Van ugyan a Szavó termék hátulján egy használati utasítás, de olyan apró betűvel írták, hogy nem tudom elolvasni.

Valami olyasmit kivettem belőle, ha jól emlékszem, hogy használat után el kell hagyni a helyet. De mennyi időre is?


Szóval akinek van tapasztalata a témában leírhatná, hogyan csináljam. Köszönöm előre is.


2022. nov. 12. 10:11
 1/7 Zowie ***** válasza:
Szia! A használati utasítás 10-15 percet ír.
2022. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zowie ***** válasza:
100%

Permetezés vagy a Spray alkalmazása - Szavo spray-vel 10-15 cm távolságból, hogy befedje a problémás területet.

Ne távolítsd el a penészt, mielőtt használnád a sprayt, hogy elkerülje a veszélyes spórák szétszóródását.

Törlés - egy tiszta ruhával töröld le a Szavoval kezelt felületet. Bármilyen penészes szennyeződést könnyű eltávolítani a tisztítás ezen szakaszában, azonban szentelj fokozott figyelmet a problémás területekre.

Biztosítani kell, hogy viselj kesztyűt, és védd a szemed és a bőröd is munka közben!

Ellenőrzés - A hatóidő letelte után ellenőrizd a kezelt felületet. Erősen szennyezett felület esetén ismételd meg a folyamatot amennyiben szükséges, de csak miután letörölted a felületet vagy az megszáradt.

2022. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ha ráspriccelem a Szavót a penészes falra, akkor utána hagyjam állni egy 10-15 percig?


És ha letörlöm, csak sima ronggyal töröljem le, nem vizes ronggyal?


Amúgy eléggé penészes a fal, szóval több rongy, esetleg más kell majd

2022. nov. 12. 10:47
 4/7 Zowie ***** válasza:
Így van, hagyd rajta 10-15 percig, majd száraz ruhával töröld le.
2022. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És aztán? Azért marad szaga, nem fog az valami rosszat tenni?


Ki van nyitva az ablak.

2022. nov. 12. 15:31
 6/7 Zowie ***** válasza:
100%
Ki kell szellőztetni.
2022. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen kesztyű és szemüveg jól tud jönni.

Én egy rossz baseball sapkát és pulcsit is veszek föl ha plafon sarkot fújom.

15 percig nagyon jön a szaga, szellőztetni és menekülni érdemes előle.

Ha egy dobozt elhasználsz 2-3 napig nem jó abban a szobában aludni.

2022. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!