Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olcsóbb mosogatószerből...

Olcsóbb mosogatószerből valóban többet kell használni?

Figyelt kérdés

sokaktól hallom, hogy olcsóbból többet használnak, mert nem olyan erős... nekem ez így nem tűnt fel.

Ti hogy vagytok vele?


2022. dec. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én észre vettem hasonlót. Több kell a noname markaboo, mintsem a márkásbol. Aztán lehet hogy csak beképzelem?
2022. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igen. Én elég spórolós vagyok ezért kipróbáltam egy áruház saját termékét. Illatra, állagra ugyanaz, gondoltam jó lesz az... Nagyobb mennyiségben valóban jó is volt, de amíg a drágábból megszokott mennyiséget használtam, csak kenegettem a zsíros foltokat egyik helyről a másikra. Végül beláttam, hogy így nem fogok spórolni és visszatértem a megszokotthoz.

Ebben csak az a vicces, hogy a saját márkás termékek közül a súroló meg lekörözi a márkás súrolókat... Hmmm. Ki kell próbálni és a jobb terméket választani.

2022. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nonamekkel altLában az bajom csak hogy szétszáritják a kezem. Jóformán allergének.

Se találtam kézkimélős nonamet is!:)

És nagyon hatékony.


A spriccelos zsíroldokban, vagy folyékony súrolószerekben látok inkabb csak kulonbséget. De azokban hatalmasat. A noname termékek semmire nem jók szinte sikálsz órákat, míg a cillit bang vag, cif egy pillanat alatt varázsol.


Mosogatoszerekben nem látok hatekonysági kulonbséget. Sőt ecet meg citromlé simán is jó mosogatáshoz amugy.(kézre nem)

2022. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*DE találtam kézkímélő nonamet
2022. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, nálad mi a noname.

Lehet van több ugyanojan jó, csak hozzászoktál a reklàmhoz, és minden boltba ugyanazt a pár márkat látod.

Holott lehet mas márka is ugyanojan jó, hogy nem reklámozzàk agyba főbe. A reklám egyébként sokat rátesz az árra, es az ember el is hiszi, hogy jobb.

Biztos, hogy feléér, harmadáert nem kapsz jót. De lehet, hogy egy valamivel olcsóbb már lesz ugyanojan jó; ha számít 15-20% megtakarítás.

Én Jade-t veszek évek óta, és teljesen megvagyok vele elegedve. A hason márkas mosószer is jobban teljesít az agyonreklámozottnal és olcsóbban.

2022. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak rossz minőségű no-name mosogatószerek és van olyan is, ami kenterbe veri a drágábbat. Például a Penny legolcsóbb mosogatószere sokkal jobban oldja a zsírt, mint bármelyik drága termék.
2022. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre akkoar különbséget, ami indokolná a 2-3-szoros árat, még ha esetleg több is kellene valamennyivel, nem annyival. De nem is kell.
2022. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!