Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A technokol ragasztót ki...

A technokol ragasztót ki lehet valahogy szedni egy fekete nadrágból?

Figyelt kérdés
Technika órán egy ragasztóval bekent papír gyönyörűen ráesett a nadrágomra, egy kisujjnyi területen ragasztós. A nadrág 95 százalékban pamut, 5 százalékban műszál, ha ez fontos. Tudnátok javasolni nekem valamit? Mert gondolom, hogy egy sima mosás nem hozza ki.
2010. szept. 30. 16:24
 1/4 anonim válasza:
Igen, először próbáld meg lakkbenzin higítóval, ha az nem hozza ki, akkor nitrohigító. Nekem a farmeremből kijött sima lakkbenzin higítóval.
2010. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Egy aggályom van csak, nem fogja a színét elváltoztatni, nem halványul ki?

2010. okt. 3. 22:16
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Hááát, mivel pamut anyag, elég kényes, de ha jó minőségű és gyárilag van befestve, akkor nem. Próbál meg előszőr a száránál vagy az üllepénél ahol nem látszik annyira, egy cseppel. Ha nem változik a színe, akkor okés. Utána pedig egyből a mosógépbe....

2010. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, ki fogom próbálni :)

Szeretem ezt a nadrágot és nem szívesen dobtam volna el. Köszi mégegyszer!

2010. okt. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!