Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik morzsa porszívót...

Melyik morzsa porszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hófehér padló és összegyűlő legkisebb por haj egyéb már takarítás után másnap meglátszik. Pedig porszívózom és fel is mosok és mégis...


És vízforralót kell még néznem abból melyiket ajánlanátok? Literes másfél literes kategóriában. Tizenöt ezerbe jó lenne ha beleférne, mind a kettő!

Köszönöm!



2023. jan. 11. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Morzsaporszívókkal az a bajom hogy csak a nagyobb "rögöket" szívja fel a finom port hátul kifújja,nincs bennük komoly szűrés.Inkább egy rendes porszívó ami hátul a legkevesebb port fújja ki.Ezt jelzik is.Általában porzsákos+Hepa szűrős.A többire meg ott az ilyen-olyan seprű.
2023. jan. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Morzsaporszívó egy röhejes dolog. Ha akkora tisztaságot akarsz, akkor vegyél egy akkus állóporszívót, azt tologathatod óránként.

A vízforraló nekem philips bejött, vagy 18 éve üzemel. Méretbe olyant nézz ami neked jó. Kevesebb vizet lehet beletenni. De csak ez 10-15 ezer.

Az álló porszívó meg jó drága

2023. jan. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Bosch Unlimited Gen2 van, ami ugyan nem morzsa- hanem vezeték nélküli porszívó, amiről ha leszeded a csövet, akkor akkora és úgy néz ki, mint egy morzsaporszívó és arra a célra nagyon jó is, normál takarításra meg nem. Legalábbis a vezetékes Philips Performerünknek nyomába se ér hatékonyságban. De ilyen por-haj témában érdemes megvenni, mert hétköznapi gyors tisztításra nagyon jó. Csak 15-nél ez bőven több.

Nálunk általában minden márkás, drága és hosszas kutatómunka után vesszük meg ezeket, mert jobban megéri egy jó cucc sokkal hosszabb élettartammal, de vízforralóból egy szimpla teszkós fém kanna jött be, nem tudom, kapható-e még, bő évtizede vettem, még egyetemi éveimre, és még mindig megy. Eközben meg munkahelyen, telken, ismerősnél stb. duruzsoló műanyag kannákból több sorozat tönkrement, nem beszélve arról, hogy némelyiknek hónapok alatt szűnik meg a műanyagszaga. Szerintem ez a teszkós ma az 5-8000 Ft-os kategória.

2023. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!