Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Reggel 7 órakor prosztóság...

Reggel 7 órakor prosztóság mosni mosógéppel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 07:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar
2023. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Mivel egy gombnyomás késleltetni igen

És ha hétvégén csinálod svájcban rendőrök jönnek érted.

2023. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Én hajnal 03:50 kor indítottam regge el. És nem érdekel, kit zavar. Én is megoldom, hogy füldúgóval vagyok kénytelen aludni, akkor majd ők is megoldják, ahogy akarják. Náam ez oda-vissza játék.
2023. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

A mi mosógépünk halk, ha becsukom a fürdőajtót, szinte nem is hallom, hogy megy.

Ennek ellenére hétköznap időzítővel meg szoktam várni a reggel 8-9 órát.

Viszont a többi szomszéd nem ilyen figyelmes :D Most felettem porszívózik a lakó, és csapkodja a porszívó fejét a padlónak, bár nem tudom hogy van ennyi energiájuk, amikor este 11-kor még ordibálnak egymással, és úgy dübörögnek, mint a lovak :D

2023. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
A fölöttem lakó fölötti talán, még éjjel is nyomatja a mosógépet, azt hittem, már leszakad a plafon. De még nem :) porszívózni a fölöttem lakó mindig este all neki, pedig hallható, hogy egész nap otthon van, tesz vesz. Nem értem én az "embereket"...
2023. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Szia én max az 5 órát várom meg és csak azért mert én se hallom, hogy mosnának este vagy nagyon korán bár mást csinálnak hangosan szóval annyira nem érdekel, de 2 állásom van és én nem szeretem az időzítōt tehát örülök ha magamtól korán kelek és el tudom indítani.
2023. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a bolond szomszéd reggel ötkor porszívózott, ahhoz képest nem az.
2023. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Mondjuk úgy 22-06 között az. Akinek nem tetszik vegyen nekem időzítős mosógépet, nekem nincs és nem dobom ki azért a régi jól működőt.
2023. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Fú mennyit agyaltam én azon, hogy miért most valaki hajnali 2-kor rendszeresen... Ehhez képest én az este 8-as gépindítással kismiska voltam. 10 év után lelki megváltás volt családiházba költözni és első egy-két alkalommal lelkiismeretfurdalás nélkül felporszívózni este 11-kor, mert éppen akkor volt rá időm. :D

Az a baj a társasházzal, hogyha az ember próbálná empatikusan nem porszívózni/mosni éjszaka pl., akkor megteszi valaki más felette/mellette. Ha pedig megteszi más is, akkor úgy van vele az ember, hogy ő miért legyen tekintettel a szomszédaira, ha ők sem azok rá!? És elindul egy ördögi körforgás ami miatt én pl. nagyon megutáltam a társasházi életét.

2023. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9: Így van, olyan időpont nincs, amikor ne zavarnál valakit. Ha más nincs akkor alszik a gyerek vagy éjszakás volt és most aludna, vagy csak nem tetszik a képed és mindegy, mikor mit csinálsz akkor is baj.
2023. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!