Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Találhatok olyan segítőt, aki...

Találhatok olyan segítőt, aki takarításban és egyéb házimunkában segít nekem, ha a lakásom kicsi és zsúfolt?

Figyelt kérdés

Három gyerekkel élek egyedül. A városban nincs rokonom, nincs segítségem. Teljes állásban dolgozom, ügyetlen vagyok a házimunkákban. Nincs mosogatógépem, a lakásra ráférne egy lomtalanítás, sok a felesleges cuccunk.

Olyan jó lenne ha hetente vagy kéthetente fizethetnék valakit aki segít kicsit, hogy utolérjem magam. Az ablakmosástól a rendrakásig, ilyenek lehetnének abba a heti kétheti pár órában.



2023. febr. 1. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találhatsz. Takarítónőnek hívják őket.
2023. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hol?
2023. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Budapest.

Ok, azért kérdeztem, mert azt feltételeztem, hogy általában takarítónő olyanokhoz megy, akiknek szép nagy rendezett lakásuk van- ott porszívózik, felmos, takarít, nem ilyen kicsi-zsúfolt-szerencsétlen lakásokba.

2023. febr. 1. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lomtalanítani nem fog egy takarítónő, azt neked kell megoldanod.

Én a rendrakást, takarítást vállalnám.

2023. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
3 gyerek mellett meddig maradna meg a rend??
2023. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon vannak csoportok, lépj be párba és posztold ezt, tutibiztos lesznek jelentkezők. A lomtalanítás viszont tényleg a te feladatod.
2023. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg. Eszemben sem volt a lomtalanítást a takarítónőre bízni. De a munka mellett, mosogatok, főzök bevásárlok, mosok teregetek és próbálok rendet rakni takarítani. - nem jut időm, hogy átválogassam a kinőtt ruhákat, a régi játékokat mesekönyveket és kidobni eladni. (hátha egy kis mentesítéssel eljutnék oda h jutna időm rá)

Ablakmosást, hűtőtakarítás, időnként néha felmosni, máskor csempét lemosni, mikor - mi lenne a lépés a jobb állapot felé.

2023. febr. 1. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán meg kellene házasodni és akkor találnál egy "ingyen cselédet".
2023. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Először mindenképp lomtalaníts. Ha a takarítónő rendeltlenségbe megy, nem lesz hatékony, nem lesz látványos a munkája, csalódott leszel.

Tehát első feladat a lomtalanítás, amit neked kell megtenned.

Takarítót pedig csak ajánlás alapján válassz, a facebookos hírdetésekkel nagyon vigyázz.

2023. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy félreérthető volt amit írtam. Eszembe sem jutott, hogy lomtalanítson a takarítónő. Nem tudom kiválogatni a játékok mesekönyvek és ruhák, tanszerek stb közül ami nem kell- előtte-mert egyben sosincs annyi időm. Mindig csak valamennyire- ha egy kicsit besegítene valaki a háztartásba legalább néha.. akkor talán csökkenthetném. Szeretnék minimalista lakásban élni majd valamikor ha már nem sikerül nagyobba költözni. De elsősorban a nem sima portörlés porszívózás volt a kérdés, hanem épp a helyzet nehézsége ellenére találhatok e-.
2023. febr. 1. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!