Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öten vagyunk néha hatan...

Öten vagyunk néha hatan mindennap mosnunk kell egy 10 kilós géppel? Mit csinálunk rosszul, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
éN SOKNAK tartom, ráadásul a mosogatógépet is minden nap elkell indítani, ezt is sokallom, de nem igazán tudom min lehet spórolni

2023. febr. 7. 17:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Mit mostok minden nap, ruhát?

Nincs több váltás ruhátok?

2023. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ruhát, ágyneműt, kendőket-törölközőket, cipőt ilyesmit

arra odafigyelünk hogy a gép mindig tele legyen pakolva hogy gazdaságos legyen.

2023. febr. 7. 17:31
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteget mostok. Mindenki extrém tisztaságmániás, és mondjuk csak egyszer veszi fel a nadrágot, pulóvert?

Fehérneműt, pólót, zoknit naponta cserélünk, de abból nem lesz ez a mennyiség. Ágyneműt milyen gyakran cseréltek?

2023. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Öten vagyunk. Mosogatógép alap minden nap, mert főzök is, sok az edény.

Mosni 8 kilós géppel heti 3 adagot kéne csak ruhát, hogy sose csorduljon túl a szennyestartó. Ha mosnék emellé ágyneműt, törölközőt, esetleg lesarazott nagykabátot, akkor simán összejöhet a 7 adag. Szerintem nem csináltok semmit rosszul.

2023. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán értem, hogy lehet minden nap ennyit mosni...

Ha egyszer kimostok valamit azt használod egy ideig gondolom pl: törölközőt, kendőt, ágyneműt, cipőt nem cserél minden nap az ember, hanem hosszabb ideig használja mielőtt kimossa újra.

A ruháknál meg szintén kell egy kis idő mire összegyűlik az a mennyiség amivel tele lesz a gép még akkor is ha 5-6 ember van ott.

Valami nagyon nem stimmel nálatok...

2023. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Mi egy héten egyszer mosunk.

Aki minden nap mos, az árából -szinte- minden hétvégén új ruhát vehetne.

2023. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
#4: a kérdezőnek 10 kilós gépe van.
2023. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is teljesen normális.

Arra viszont figyelj, hogy a gépet maximum háromnegyedig pakold, mert nem lesz tiszta a ruha, nem tudja átjárni őket rendesen a víz, mosószer, öblítő.

Azoknál a ruháknál, amik nem extrém koszosak használj Eco programot. Hosszabb a mosási ideje, de kevesebb energiát fogyaszt. Engem pl. nem zavar ha 2 órát megy a gép. Szintén nem koszos ruháknál elég 30 fok is, ezek a modern mosószerek már bőven hatékonyak ezen a hőfokon is. Mosószeren is sokat lehet spórolni, ha nem csak megborítod a flakont, hanem kiméred a kupakkal.

2023. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
#6: és hányan vagytok heti egy mosásra?
2023. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Este kimossátok és reggel felveszitek, vagy nincsen több ruhátok, hogy minden nap ezzel szórakoztok?!
2023. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!