Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez az Aspirin pzs-re tényleg...

Ez az Aspirin pzs-re tényleg működik?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 7. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
CSAK AKKOR, ha a zsebkendödarabokat rá tudod beszélni, hogy igyanak az aspirines folyadékból!
2023. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 De akkor jobb erőben lesznek és még jobban tudnak majd kapaszkodni a ruhába. :)
2023. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem allergiásak rá - szerintem ez lehet a müködési elv!


Igazán nem tudom elképzelni, hogy valamennyire is értelmes ember a feminás tippeket akárcsak egy pillanatig is komolyan tudja venni, amiket eddig láttam, mint teljesen lehetetlen dolog volt.

2023. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező ez egy baromság. Lefordítottak valami buta cikket. Magyarul simán Aszpirinnek szokás írni a tablettát és nem Aspirin tablettát írnának, még erre sem figyeltek.

Az Aszpirin szimplán acetilszalicilsav és aszkorbinsav keveréke, 1 tablettában 400mg*240mg hatóanyag van, azaz a 4 tablettában van összesen 2,5gramm anyag. Aminek összesen annyi hatása van a mosásra mintha ecetet tennél bele 1-2 evőkanállal, meg egy picikét pezseg, hiszen pezsgőtabletta általában.

Amúgy szoktak ecetet használni öblítő helyett, szóval ártani nem árt.

Ha nagyon gáz a helyzet a papírzsepivel akkor tedd szárítógépbe - ha nincs akkor hagyd megszáradni és a nagy részét le tudod rázni, porolni, a maradékhoz meg jó a tapadós, görgős ruhatisztító vagy egy ragasztószalag, cellux ragadós felülete.

2023. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-hez kis pontositás. Az aszpirin = acetilszalicilsav. Különféle készitményekben keverhetik c vitaminnak, de az más kérdés. Ráadásul sima Aszpirin tablettát manapság nálunk már néhány éve nem lehet kapni, csak különbözö kutyultakat.
2023. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Köszi, tudom, nem ezért írtam bele az aszkorbinsavat, nézd meg a terméket, benne van az acetilszalicilsav mellett C vitaminnak! persze nem minden fajtájában.
2023. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem egy működő dolog. Ha idom engedi, hagyom megszáradni a zsepis ruhákat, utána rázással a nagyja lejön, ami maradt, arra ott a szöszeltávolító henger.

Ha nincs kedvem, akkor lerázom vizesen és mehet egy mosásra vagy öblítésre, de az első módszer nekem hatásosabb.

2023. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!