Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha az erkélyre teregetek,...

Ha az erkélyre teregetek, tele lesz porral és pollennel a ruha?

Figyelt kérdés

10.emeleten lakok a 4.kerületben, nem főút mellett közvetlen, de közel hozzá. Valahol azt olvastam a neten, hogy allergiások ne teregessenek az erkélyre, mert fokozhatja az allergiát. Ez igaz? Én magamnál porallergiáról tudok, de most is illetve nyár végén is szoktam tapasztalni szénanáthás tüneteket úgyhogy tuti valami pollenre is allergiás vagyok. Ha bentre teregetek akkor is többnyire az ablak alá szoktam, hogy néha rá tudjam nyitni, hogy ne legyen nagy pára. "Bejön" annyi idő alatt is az ablakon a por és a pollen, és tökmindegy, hogy kintre vagy bentre teregetek? Vagy biztosabb, ha inkább bent? :c

Mit javasoltok? Mik a tapasztalatok, ti hogy csináljátok?

(Nemrég költöztem 10.re albérletben, eddig családi házban éltem a szüleimmel, ott mindig bentre teregettünk de itt helyhiány miatt jött képbe az erkély)

Előre is köszi:)



2023. márc. 22. 13:51
 1/3 Zowie ***** válasza:
Én is a 10-en lakok, amikor csak tehetem, mindig az erkélyen teregetek. Sokkal frissebbek lesznek a ruhák, amikor kint száradnak.
2023. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan teregess az erkélyre.
2023. márc. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig kint teregettem.

Covid miatt ho, vettem egy kisasztalt az erkélyre, mondom tavasz, jó idő, majd kint dolgozok.

Azóta nem tergetek kint :( Naponta belepte a por az asztalt, sose gondoltam volna.

2023. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!