Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire hatékony a SWIVEL...

Mennyire hatékony a SWIVEL SWEEPER- akkumulátoros seprű?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már több, mint egy éve használom, meg vagyok vele elégedve. A morzsát, papírszemetet, hajat, cérnát nagyon jól fel tudja szedni a szőnyegről. Csak pár dologra kell vigyázni a használata során. A rojtos szélű szőnyeget előszeretettel kapja be, olyankor kínszenvedés letekerni a kefékről. A középen található edény, amibe a koszt üríti, elég hamar megtelik (5 perc után már tele van, ki kell üríteni). Ha hetente használom, 2-3 havonta érdemes szétszedni és letekerni, levágni a kefékről a rátekeredett szálakat, mert erősen fékezi a motort. Összességében a porszívót/takarítógépet nem helyettesíti, de tökéletesen megteszi akkor, ha szétborult valami, gyorsan el kell tüntetni, de ezért nem akarja az ember elővenni a porszívót és elpakolni mindent, hogy körbeporszívózzon.
2008. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, jónak tűnik

napi használatra kellene, birná azt?

2008. dec. 29. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírná (volt, hogy én is naponta használtam), de csak akkor, ha a nagytakarítást nem ezzel végzed.
2008. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nagyobb takaritásta van porszivó, napi takaritásra kellene, meg használom a H2O mopot felmosásra naponta.
2008. dec. 30. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A napi takarítást bírja. Lehet, hogy nem hosszú évekig (ahogy elnéztem, nincs nagyon túlméretezve), de ha nem felejted el feltölteni az akkuját (velem ellentétben :-), akkor számíthatsz rá.
2008. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!