Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Indukciós főzőlapot mivel a...

Indukciós főzőlapot mivel a legjobb takarítani, hogy tükör fényes legyen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy minden használat után le legyen takarítva. Ne használj szemcsés vegyszert, illetve szivacsot sem, főleg a dörzsis részét.

Mikroszálas rongy, és egy kevés mosogatószer a főzés során a kifröccsent dolgokat simán lehozza. Utána pedig ablak tisztító és szintén puha rongy.

2023. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2023. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kapróval az a gond, hogy pl nekem a hordozható lapjaimon a főzőfelületen olyan dísz festés van, ami egyben edény csúszásgátló is, domború és érdes vonalkák vannak. Valamelyik tönkremenne. Ha nem lenne festés, PZS közé fogott borotvapengét használnék a ráégett dolgokhoz. Fontos, hogy még melegen takaríts le mindent (de ne tűz forrón). Mosogatószer, ablakmosó, vagy extrém esetben denaturált szesz is jó, de az büdös. Én főzés előtt is letörlöm egy nedves ruhával, meg az edény alját is, mert ha pl kerti asztalra leteszem, koszos lehet az alja, és karcolni fog.
2023. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!