Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ecetes mosásnál az ecetet a...

Ecetes mosásnál az ecetet a mosógép dobjába öntsem vagy pedig a tartályba,ahová az öblítőt kellene?

Figyelt kérdés

Olvastam az ecetes mosás hatékonyságáról. Azt viszont nem tudom,hogy az ecetet pontosan hová is öntsem mosás előtt.

A mosógép dobjába öntsem vagy pedig a tartályba,ahová az öblítőt kellene?



2023. máj. 17. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ecetes MOSÁSRÓl beszélsz és nem öblítésről. Ebben az esetben nyilván a mosószertartályba és nem a dobba, de nem is az öblítő tartályba.

Bár a helyedben elolvasnám erre a kérdésre érkezett választ:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__12255291-ha..

... de te tudod!

2023. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A dobba öntsd
2023. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mosni nem igazán szoktak ecettel. Öblítéshez használják . Ebben az esetben az öblítő tartályába kell tenni.

Ha gép tisztításához akarod használni, akkor a flakon ecetet a gépbe kell beönteni.

2023. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

ecettel max öblítünk, nem mosunk.

az öblítőrekeszbe kell tölteni.

ha beleöntöd a dobba, akkor semlegesíted vele a mosószert

2023. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

"Olvastam az ecetes mosás hatékonyságáról."


Ezek kamu írások. Az ecetnek semmi keresnivalója a mosógépben. Nem tisztít és árt a tömítéseknek.

2023. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!