Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőt használsz?

Milyen öblítőt használsz?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak ilyen kérdések, de frisset nem igazán találtam, ezért gondoltam kiírok egy újat.


Olyan öblítőt keresek, ami nem túl tolakodó (az ilyen gej édeseket nem bírom), de az illata mégis benne is marad a ruhában.


2023. jún. 6. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Puella mosóparfümöt használok, azelőtt Silan, Coocolino és Lenor öblítőt használtam. Mind jó volt, de szerintem a Lenor volt a legjobb.
2023. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem a Silan annyira nem jött be.

Coccolino-ból a levendulás volt a kedvencem, de megszűnt sajnos. A lime-sat és a világos kéket veszem néha.

Lenorból sokáig a kéket használtam, áttértem az orchideasra, ami tök jó volt (bár elég erős), de a sima helyett csak vaniliás-orchidea van, ami nekem gyomorforgató.


Ezt a mosóparfümöt nem is ismerem :)

2023. jún. 6. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyet, mert az összestől rosszul vagyok.


Van egy kedvenc parfümöm, kellemes, kissé hűvös rózsaillatú - na ha létezne OLYAN illatú öblítő, akkor vennék egy életre elegendőt.


Sajnos nincs. Mindenféle virág van, rózsásat még egyet sem találtam, pedig nálam az a fav. illat.

2023. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

igényes illatszakértők szerint jelenleg a Puella mosóparfüm a legjobb. Napokig tartaz illata.

(fél liter tízezer)

2023. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
4-es: "igényes illatszakértők" ?! :D
2023. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Na végre. 2 hete nem kérdezte meg senki. Köszi! 😃
2023. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!