Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szekrény mögött penészes fal?

Szekrény mögött penészes fal?

Figyelt kérdés

Egyetem óta albérletben lakom 3 éve, magyon szép felújított, hófehér minden.

Az egyik falnál van egy beépített szerű szekrény (nincs beépítve, csak pont egy olyan mélyedésben van hogy eltűnik a falban)

3 év után nagy nehezen a tavaszi nagytakarításnál féltehúztam és teljesen penészes volt a fal a szekrény mögött. Eléggé megijedtem mert fél éve köhögök és nem tudom nem e pont ettől.

Vettem szavót és befújtam 2x , utána egy hétig folyamatosan nyitva volt az ablak. Eltűnt a penész és fehér maradt a fal.

Annál a falnál van ez, ami a lépcsőházra, utcára néz, szóval külsős fal. Nincs jól szigetelve vajon?

Szólni kell

a főbérlőnek, vagy már mindegy ha a szavó teljesen eltünette?

2024 Januárban költözöm a barátomhoz szóval már csak addig lakom itt.

22L



2023. jún. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szólj neki, hogy tudjon róla. Ha most nem is, de legalább a következő bérlő beköltöztetése előtt tehet valamit ellene.
2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Egy dolgot tehet ellene a tulajdonos, oda nem tesz szekrényt, mert nem szellőzik a fal.
2023. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha visszarakod a szekrényt ismét meg fog jelenni
2023. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!