Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bírnál hűtőszekrény nélkül élni?

Bírnál hűtőszekrény nélkül élni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék. Családom van, hol esznek, hol nem esznek, mindig kell hogy legyen itthon egy kis tej, sajt, margarin, felvágott, szinte mindig marad egy kis főttétel - hűtő nélkül biztosan nagyon nehezen tudnám ezt megoldani.
2010. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
16:24-nek: én a helyedben nem enném a tojást hűtés nélkül! Simán összeszedhetsz egy szalmonellát!
2010. okt. 18. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
2 évig éltem egyetemi kollégiumban hűtő nélkül, és egyáltalán nem hiányzott. A kollégiumi büfében reggeliztem, az egyetemi menzán ebédeltem, aztán a kolesz éttermében vacsoráztam. Ugyanezt megcsinálhatod akkor is, ha nem kollégiumban laksz. Rengeteg helyen lehet viszonylag olcsón enni, most már egy csomó kávézó is nyitva van reggel, ahol reggelizni lehet, ebédelni és vacsorázni pedig tudsz bárhol.
2010. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt úgy is nézni kellene a dolgokat, hogy ki milyen körülmények között él. Egy főiskolásnak nyilván nincsen úgy szüksége egy hűtőre, de egy otthonában élő embernek már szüksége van rá. Én sokkal olcsóbban tudok kijönni, ha mireliteket vásárolok és főzök, mint, hogy 400-500 Ft-os főzelékeket vennék az ebédestől. Épp ma sikerült 10 ezer forintért vásárolnom egy hűtőt.
2011. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!