Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a törölközőkkel,...

Mit csináljak a törölközőkkel, hogy jó illatuk legyen?

Figyelt kérdés
Öblítőstoppal mosok,tehát még néhány órát ázik mosás után a ruha az öblítős vízben. A ruháknak jó illatuk van száradás után,de a törölközőknek nem.Mit csináljak velük?
2009. jan. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 60-70 fokon szoktam mosni a törölközőket. Tudom javasolni esetleg a Tomi Kristály gélt (csakis a kéket), és ne tegyél öblítőt a vízbe. Így nem is "lágyul" nagyon el a törölköződ (legalábbis én szeretem, ha egy kicsit durvább, nem agyon öblítőzött), és isteni illata is lesz.
2009. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ne tegyél sok törölközőt a gépbe... mert felszívja a vizet és bebüdösödik a törcsi...

Kevesebb törcsi, akkor több vízben lesz mosva...

2009. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mivel csak magamra mosok,nincs sok ruha ,ezért nem mosom külön a törölközőket. De megpróbálom külön. Köszi mindkettőtöknek! :)
2009. jan. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!