Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valódi bőr vajszínű ülőgarnitú...

Valódi bőr vajszínű ülőgarnitúrából a tintát, hogy tudom kivenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már clin, cif, amway tisztítók, tiszta szesz (70%-os). Nem használt semmit! Remélem az ecetes ollónál van jobb ötletetek!:-))) Egyébként a napi koszt mivel takarítjátok le róla?
2009. jan. 11. 10:53
 1/6 anonim válasza:
sóval kellene próbálkozni, bőr ülőgarnitúrán ugyan még nem próbáltam, de a só minden tintát kivisz, úgy, hogy nyoma sem marad =)
2009. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi és hogyan csináljam? Tudnál tanácsot adni? Megmondom őszintén még nem használtam sót erre! Oldjam fel vízben vagy szárazon dörzsöljem? Persze először vmi kis helyen!
2009. jan. 20. 15:36
 3/6 anonim válasza:
nagyon régen csináltam, de a sót jól bele kell dörzsölni, talán be is vizeztem egy picit annak idején....de ha elkezded rá fogsz jönni a technikájára, és elvileg ki fogja hozni....nekem fehér pólómból kihozta a piros tintát, meg se látszott, olyan volt mint előtte...
2009. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi! Kipróbálom!
2009. jan. 25. 16:27
 5/6 anonim válasza:
Sikerült kivenni a foltot? És ha igen akkor mivel?
2010. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( Letakartam egy pléddel.
2010. nov. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!