Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS valaki segítsen nekem...

SOS valaki segítsen nekem singer varrógéppel kapcsolatban? Nem tudom, hogy mikori. (lent)

Figyelt kérdés

Singer 66 osztályó varrógép. Az elején a kis fémre az van írva, hogy: C2484856

találtam valami hajón is egy számot: 326

Ha kiszedem a helyéről és megfordítom a varrógépet ott is található egy szám: 32658 1

Nem sokkal mellette egy kis rúdon is van egy szám nagyon apró : 32531SIMAIICO lehetséges, hogy a 2db II egy H betű volt valamikor. :)

[link]

ezen az oldalon keresgéltem, de akárhogy is néztem nem találtam semmi. Mennyibe kerülhet?


2010. nov. 30. 15:30
 1/2 Oxa válasza:

Szia!


Ajánlom neked a Nagyházi Galériát!

Náluk elég sokféle termék szokott megfordulni. Becsüsük is van, és azért vélelmezem, hogy Ők megtudják neked mondani, hogy mikor és mennyit ér.

Persze, ez függ az állapotától!


A galéria elérhetőségei:

Cím: 1055 Budapest Balaton u. 8.

Tel: (00 36 1) 475-6000, 475-2090

Fax: (00 36 1) 475-6005

E-mail: nag@nagyhazi.hu


Ha tudsz, személyesen is belehet hozzájuk menni, ha nem, akkor a varrógépet több oldalról fotózd le, lehetőleg minimum 1024 x 768-as képméretbe, és küld el nekik e-mailbe a képeket. A lényeg, hogy jó legyen a kép minősége, ha nem személyesen mész be!


Sok sikert!

2010. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia felhívtam őket és azt mondták, hogy nem tudnak segíteni, nem foglalkoznak singer varrógépekkel. :S
2010. dec. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!