Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért jön iszonyatos büdös a...

Miért jön iszonyatos büdös a mosógépemből mikor folyik ki a víz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Lehet nem mostanában tisztitottad ki.A legtöbb mosogépen van alul egy kinyithato rész amit néha le kel engedni h aposhadt viz kijöjjön belöle.Amúgy van egy mososzer amivel ki kell mosni üresen a gépet és az kitisztitja.Néha ezt el kell végezni mert mikor távozik a viz mosás után,marad benne még valamennyi és az nagyon könnyen bebüdösödik.

Van aki ecetre esküszik.Itt azért egy másik forum---)

[link]

2010. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70 fokon trisóval kell a gépet átmosatni és utána 40 fokon 2dl hypoval.
2010. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vaszily katalin ***** válasza:
havonta egyszer 1 napra ecetet teszek bele.1l 20%-os at és bekapcsolom a mosogépet s megvárom hogy vizet vesz s kikapcsolom.ugy ál 1napot.minden nap vagy amikor a mosást az nap befejeztem elzárom azt a csapot ahol veszi a vizet.ha mosok ujra kinyitom.
2010. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután mosni szoktál, nyitva hagyod a mosógép ajtaját, hogy ki tudjon száradni a mosógép?
2010. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindig nyitva hagyom.

Sajnos így is penészesedik belül körbe a gumi része. Le se tudom sikálni róla, vegyszereket meg nem nagyon merek beleönteni.

Az valamennyit javított a helyzeten, hogy alul leengedtem a benne maradt vizet mosás után.

2010. dec. 13. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az öblítőhöz mindig teszek egy kevés ecetet is. Az öblítő elnyomja az ecet jellegzetes szagát, viszont baktériumölő hatású, és a penészt, gombát is eltünteti. Leoldja a vízkövet is.
2010. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!