Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb felmosási módszer baba mellé, nagy járólapos felületnél (kb 150 nm)? Kinek mi vált be a legjobban? Magyarázat lejjebb.

Figyelt kérdés
Jelenleg mopot használok, de ez időigényes és nem a leghatékonyabb módszer. Gondolkodom gőzölős felmosó vásárlásán,mivel vegyszermentes, de elég bizonytalan vagyok hogy megéri-e.
2010. dec. 6. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ez vált be:

[link]


A baba nem tudom mit fog szólni hozzá.

2010. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
gőzölös felmosót csak boltba vegyél teleShopos nem ér semmit.Amikor a lányom kicsi volt csak vizel mostam fel és 3 hetente cseréltem a felmosónak a fejét.
2010. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Én a kicsim ébredése előtt min. fél órával mostam fel mindent (kb.100 nm) sima hypós, cloroxos vagy domestosos vízzel, mire eljött a padlón csúszás ideje, a kő mindenhol felszáradt, ilyenkor ezek a vegyszerek elbomlanak, már ártalmatlanok. A mop fejét pedig mindig kiszárítottam és kb. havonta újra cseréltem.
2010. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindent csak ecetes vízzel mostam fel,abban nincs semmi vegyszer.
2010. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi sima hypos-sal mosunk fel, és jól kiszellőztetünk utána.
2010. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!