Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van gőztisztítód? Milyen van...

Van gőztisztítód? Milyen van és mennyiért vetted? Hasznos dolog vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni,de nem tudom,hogy mennyire használnám ki. Mit lehet vele tisztítani?
2010. dec. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, padlóra. Elég sok parkettázott felület van és az nem károsítja úgy a fát, mint a sima felmosás.

Ráadásul higiénikus és felmosószerek sem kellenek.


Vaterán vettem úgy 9000 ezer körül.

2010. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Nekem is van, a WC-t szoktam fertőtleníteni vele. Amire igazán jól bevált, az a csempefuga tisztítása. Padlóra is és falra is jól használható. A top-shopban rendeltem.

Ma már nem venném meg, mert kevésbé macerás befújni a WC-t valamilyen tisztítószerrel, és utána csak leöblíteni. A fuga meg úgyis piszkos lesz a padlón.

Talán a kis kézi pingvin gőztisztító jó lehet. Nekem még a nagy gép van, de nem tudom teljesen kihasználni, mert elő kell venni, feltölteni, megvárni míg felforr,.... kb 40 ezer volt évekkel ezelőtt.

2010. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolso,

Nekem kis pingvinem van. Ne hidd hogy jo. Meg babrasabb. Kisebb tartaly, tobbet kell feltolteni. Ketszer hasznaltam, soha tobbet.

2010. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégsem pingvin kellene.
2010. dec. 18. 14:21
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyobb van, szerintem az a lényeg mekkora a teljesítménye. 2000W felett már olyan erővel nyomja a gőzt, hogy az tényleg hatásos. Szőnyeg tisztítására nagyszerűen bevált!
2011. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!