Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mik a tapasztalatok az Amway...

Mik a tapasztalatok az Amway termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekel, akik próbálták vagy használták a termékeket (mintpl: mosogatószer, mosószer, tisztítószerek, stb).
2011. márc. 27. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

1./ jók

2./ nagyon drágák

3./ nem annyira jók,mint amennyire drágák.

Minden terméknek megtaláltam az elfogadható árú,hazai kereskedelmi forgalomban megtalálható megfelelőjét.Az ár-arány döbbenetes,kb 1:6,de van rosszabb is. A kettő közötti különbség a direkt-marketinges (10 %,a szállító cég 20 % és a szponzor(ok) 80 % oszlik meg.Tehát nem azért ennyire drága,mert ennyire jó,(nem rossz,azt nem mondtam)hanem mert ennyi ember szeretne egy flakon izéből gyorsan meggazdagodni.

2011. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem váltak be,főleg a mosó és a mosogató szerek nem. Azonfelül nagyon drágák is.
2011. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A mminösége legfeljebb közepes, az ára meg a csillagos égben van. Ezen kivül csak nagy kiszerelésben lehet öket kapni, és igy soha nem fogy el nálunk (kis háztartás)
2011. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az eddig válaszolóktól kérdezném, h mikor vásárolták/próbálták ki a terméket? Csak mert most utána néztem és ha mosogatószerben veszek 1 liter koncentrátumot, akkor kijön belőle 9 liter mosószer 3000 Ftból, valamint tegnap láttam élő tesztet ahol a Jar és Amway mosogatószert hasonlítottak össze és meglepődtem amikor sokkal jobbnak tűnt az Amway termék jóval kedvezőbb áron.
2011. márc. 27. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jók, és nem is drágák ha azt nézed, hogy rohadt sok ideg elég 1 flakonnal. Tényleg 1-2 csepp elég mindenhez
2011. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
1 liter Jar 330 ft a tescoban x 9 liter= 2970 Ft. Mosogatni pedig tudni kell,bármilyen szert használ is az ember. Én tavalyelőtt 2009-ben karácsony előtt vettem a tescoban 3 db 1,5 literes Jart.(kettőt fizet hármat kap akcióban)Most 2011 március vége van,és még kb 1 liter van ebből.Minden nap mosogatok,mivel mindennnap főzök is,és ráadásul a mi háztartásunk kb.másfélnek felel meg,mert anyósommal együtt lakunk,aki főz magának szinte mindennap külön,de mosogatni általában én szoktam,és általában bőven van mit.Akkor én azt gondolom,hogy a Jar nem egy rossz mosogatószer. Amwayjel szerinted hol tartanék most?Egyébként van,ami jó,de semmiképpen nem az ára miatt,és nem az miatt a blabla duma miatt,hogy ennyire meg annyira keveset kell belőle használni.Persze.Amodent fogkrémből is ha akarok,5 centis csíkot használok,de ha nem vagyok teljesen hü lye,akkor elég 1 cm is.Az előmosoó (pre.wash) spray kiváló.Annak a hazai megfelelőjét még nem találtam meg. Relatíve drága,de valójában nem az,ha valamit, ezt érdemes megvenni,nem a mosogatószert.
2011. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Olga néni ***** válasza:
92%
Függetlenül a terméktől, az terjesztők erőszakosak, nyomulnak, ugyanakkor megsértődnek, ha nem vesz tőlük semmit (vagy újabb árút) az ember. Ráadásul az egybekötött bemutatóval mindig rengeteg idő elmegy. Nem vásárolok tőlük, bár tudom, nem ez volt a kérdés.
2011. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 doboszoli ***** válasza:
60%
Úri huncutság kategória.
2011. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

anyukámat rávették, h vásároljon pár amway-es cuccot.

nem omlott össze a költségvetésünk, de szerintem nem sokkal jobb, mint a sima bolti cuccok.

a mosószernek jó az illata, de semmivel sem ér el nagyobb hatást, mint más márkák.


nem fogja megváltani a világot egyik termékük sem, csupán jó a marketing.

lehet nélkülük élni.

2011. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
A mosószerrel nem voltam megelégedve, a tusfürdőtől és kézkrémtől terítve lettem ekcémával. Egyedül a LOC mosogatószer vált be.
2011. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!