Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Spar vagy Lidl? Melyikben...

Spar vagy Lidl? Melyikben lehet minőségi élelmiszert venni?

Figyelt kérdés
A Spar vagy a Lidl az olcsóbb?Melyiket ajánlod és miért?
2011. márc. 29. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A Spar szerintem iszonyú drága. Lidl egyértelműen olcsóbb, de olcsón egyik helyen sem veszel minőségi élelmiszert.

Ez amúgy minden boltra igaz, el kell döntened, hogy olcsón vásárolsz, vagy minőségi dolgokat.

2011. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szolnoki Interspárban elég jó a felvágottaspult (az összes hiper közül ezen tűnik minden a legfrissebbnek és még jó ára is van), de pékárut nem szeretek ott venni.


A Lidl-ben nagyon jó áron van műzli, meg a csomagolt (csak olyan van) felvágottak közt is van jó, elfogadható áron (Gebirgsjager).


A tejtermék mindenhol ugyanaz, a gyümölcs a Lidlben drága, igaz a Sparban sem olcsó, viszont nagyobb a választék.


Amúgy milyen élelmiszerre gondoltál?

2011. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugye úgy reklámozzák a Lidl "ahol a minőség olcsóbb".A sparba vannak jó dolgok de sztm is kicsit drága.

Hozzám a spar van közel kb 2 km, eddig itt intéztem a heti bevásárlást.Aztán arra gondoltam, hogy mi lenne ha ritkábban mennék a Lidlbe de akkor több dolgot vennék.A Lidl kb 12 km tőlem tehát több oda a benzin ami ugye szintén nem olcsó de ha ritkábban megyek akkor talán jó.

Minőségi alatt azt értem ,hogy nem olyan mint a tescos termékek mert azok undorítóak.

2011. márc. 29. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Spar eszméletlenül drága, és itt felénk hihetetlenül alpári parasztok a Sparos alkalmazottak is. Hiába van a spar pont szemben a munkahelyemmel, tudatosan nem járok oda, miután jónéhány reggelemet tönkrecseszték és igen közel kerültem ahhoz, hogy a pénztárosra ráborítsam a pénztárgépet.


Az élelmiszerek minőségéről: a gyümölcsök, zöldségek enyhén szólva siralmas minőségűek és nagyon drágák és többször vettem le a polcról lejárt élelmiszert.


A Lidlt nem ismerem.

2011. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont teszkóba szoktam járni :) és nem találom undorítónak.

Vagyis jó, az irreálisan olcsó dolgok nyilván sz*rok, de ez mindenhol így van.

Szerintem nézd meg, hogy az általad vásárolt termékek közül melyik hol olcsóbb és ott vedd meg. Ez a legegyszerűbb :)

2011. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Lidlben vásárolok, és szerintem azolcsó dolgok is jók. Oké, nyilván nem ugyanaz, mint egy drágább és minőségi kaja, de ugyanebben az árkategóriában a Tescóban sokkal rosszabb dolgokat árulnak, a Sparban meg szinte semmit, mert ott minden drágább.
2011. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben lisztet, olajat, felvágottat, joghurtot és tejfölt szoktam venni. A Spar-ban ritkábban vásárolok, mert szerintem is elég drága. De szerintem ki kell próbálni dolgokat. Lehet, hogy 1x érdemes elmenned és szétnézni. Nem vagyok egy Lidl párti, de szerintem ott is vannak jó dolgok.
2011. márc. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Spar-ba járok, az esik útba! Szerintem pl. felvágottakban nem drágább a Spar. Meg én valahogy jobban szeretem a kicsomagolt felvágottat,mint a vákumosat. Nem tudom miért. A Lidl-ben túl nagy a választék a párizsi félékből, amit nem nagyon eszünk, kevesebb a többi felvágott fajtából!
2011. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!