Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen márkájú mosogatógépet...

Milyen márkájú mosogatógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagy a család, sokat mosogatunk, sokszor zsíros tányérokat, edényeket.
2011. ápr. 10. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A férjem a BOSS-ra esküszik.
2011. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb "márkák" (Whirpool, Elektrolux, Bosch stb.) mind jók, a lényeg, hogy 12 terítés, ha nagy a család. Azt kell még eldönteni, hogy beépíthető legyen vagy sima. Egyébként ezek a márkák nagyjából egy árkategóriába tartoznak. (Nekem pl. beépített Elektrolux van - igaz minden konyhagép ilyen márkájú - és elégedett vagyok vele)
2011. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem whirlpoolom van 45 centis és mindenki mondta hogy nem lessz elég nem hittem és tényleg kicsi legközelebb nagyot veszek egyébként ajánlom jó márka és szépen megbízhatóan és alacsony fogyasztással dolgozik!!!!
2011. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B. Zsani válasza:
Nekem AEG van és imádom!
2011. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Indesit-szeretem
2011. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fagor, Bosch, wirpol . ezek voltak nekem a 15 év alatt. mindig vettem rá pár év + garanciát. union biztosító állta a javításokat, amik voltak 5 éven belül. De második javításnál már inkább adtak levásárolható kupont,- vegyek másikat- persze ugyanannyiért nem kaptam, csak ráfizetéssel 30 40 ezer ft- tal többért
2022. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!