Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leöntöttem az asztalomon lévő...

Leöntöttem az asztalomon lévő nyomtatott papírt körömlakklemosóval és elázott. Az szöveg - nem értem hogy - beleivódott az asztalba és nem jött le. Mivel lehet leszedni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Benzinnel, vagy acetonnal próbáltad már lemosni?
2011. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg körömlakklemosóval, vagy sebbenzinnel (patikában kapható) le kell jönnie. Milyen az asztal? Ha lakkozott, akkor számíts rá, hogy ettől le fog jönni a lakkozás is.
2011. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A körömlakklemosó jó estben aceton.
2011. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖRÖMLAKKLEMOSÓVAL van leöntve! Mivel szedjem a tintát le??
2011. ápr. 23. 11:32
 5/7 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON-NAGYON köszi, puszilok mindenkit, mert lejött körömlakklemosóval!!! Nagyon köszönöm szépen!!! :) Zöld kéz mindenkinek jár természetesen!! :D
2011. ápr. 23. 11:34
 6/7 anonim válasza:
72%

bocsi,de ezt meg kell veled osztanom!

ha szeretsz körmeiddel szórakozni,akkor ezt próbáld ki,nagyon jól néz ki:

halvány,rózsaszín,bőrszínű alap körömlakkal.megvárod,hogy megszáradjon,aztán újság betűs részét réteszed a körmödre,és lekened vagy ilyen izé alkohollal,amit lehet gyógyszertárba kapni,vagy pálinkával(a lényeg,hogy erős legyen),és ottmarad a betűminta a körmödön.nagyon aranyos:))

2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és ha lakk asztallal történne ugyan ez, milyen lakkal lenne orvosolható a hiba?
2015. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!