Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Ha kivasalom az ágyamat, akkor tisztább lesz?

Arra gondolok, hogy kiporszívózom, majd a gőzölős vasalóval átgőzölöm, s hagyom egész nap szellőzni szétnyitva!

Olyan áporodott szaga van, s nincs más ötletem.

2008. febr. 17. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok
NEM IS KELL MAS ÖTLET,EZ TÖKÉLETESEN BEVALT NEKEM IS!!!JA VEHETEL ILLATOS FOLYADÉKOT A VASALO TARTALYBA,AKKOR MÉG FRISSEBBNEK FOG TÜNNI AZ ÀGY.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. febr. 18. 09:28 Privát üzenet
hát ha javasolhatom akkor cserélj betétet, vagy ágyat ha már a tisztitás nem válik be, nos ahogy anyagi helyzeted hozza..

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. febr. 18. 15:06 Privát üzenet
Szia én is próbáltam vasalni,de a lábai sehogy nem akartal gyűrődés mentesek lenni.Remélem műszálas az ágyad, és a vasallás következtében nem nagyon olvadt el.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. máj. 26. 22:33 Privát üzenet
A gőzölés nem biztos,hogy jó ötlet! Mostanában lehet kapni matracvédőt,ami hasonlít egy lepedőhöz.Ezt rendszeresen leveheted,moshatod a jövőben.5000Ft körüli az ára,többféle van.Én a Napfény Paplan Kft-től vettem,a google-ban találtam .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2008. okt. 26. 06:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elektromos auto mennyivel tisztább mint a benzines, dizeles?
Hogy lehet a hangszálakat erősíteni, és hogy lehet a hangunkat "tisztítani" hogy tisztább legyen énekléskor? (A megfogalmazás nem a legjobb, de remélem értitek!
Hogyan lehet, egy telefonnal felvett anyagot tisztítani? Mármint, hogy érthetőbb legyen és tisztább? Hangokat szűrni meg ilyesmik
Ha kivasalom a hajam mit használjak rá, hogy egyenes is maradjon?
Melyiket tartod "tisztább" muinkának? A mosást (kézi) vagy a mosogatást?
11 kerületi kismamák merre viszitek babáitokat sétálni? Hol tisztább a levegő?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!