Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

A zuhanytálca szélein valami fekete gumiszerü lerakódás van, amit nem lehet eltüntetni. Mi lehet az?

2008. febr. 18. 14:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehet, hogy a szigetelőanyag?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. febr. 25. 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem az.

# 2/4Időpont 2008. febr. 26. 08:13 Privát üzenet
Így látatlanban nehéz megmondani, de szerintem valamilyen penészgomba. Én a zuhany széléről a rózsaszín és fekete gyanús foltokat hipóval szoktam eltávolítani. Csak simán öntesz rá egy kis hipót, pár percig hagyod hatni, és leöblíted vízzel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. febr. 29. 16:39 Privát üzenet
Nálam időnként a fehér sziloplaszt lesz fekete, valszeg a penésztől, hiába ecetes sziloplaszt... olyankot kiszedem az egészet és kinyomom újra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. febr. 15. 21:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felültöltős whirlpool mosógép öblítő adagolója undorítóan néz ki, fekete penészes. Hogyan tudom kitakarítani? Már mostam 20%-os ecettel 90 fokon, a gép viszonylag tiszta lett, de...
Fekete zuhanykabint mivel célszerű tisztítani?
Frissen mosott ruhák, fekete olajos pöttyösek, mitől?
Mit tegyek, ha nem jön ki az izzadságszag egy szűk fekete pólómból, hiába mosom?
Fehér kerámia kádon fekete pöttyök mitől keletkeznek?
Van valami ötletetek, hogy hogyan lehet hatékonyan kimosni a cseréptálat? Nem tudom kisikálni belöle a fekete odaégett "talán" zsírt.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!