Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztítószereket...

Milyen tisztítószereket ajánlasz a Lidl saját márkás termékei közül, amely neked bevált?

Figyelt kérdés
A napokban nyílt a Lidl itt nálunk és nem ismerem a termékeit.Sok tisztítószerem kifogyóban,ezért érdekelne,hátha ezáltal tudnék rajtuk spórolni pár forintot.Köszi előre is.
2011. jún. 4. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

majdnem mind!


a kedvencem a mosogatógép tabletta!

2011. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha spórolni akarsz,akkor vegyszerek helyett használj ecetet. Olcsóbb és jobb is,mint a vegyszerek.
2011. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a hideg zsíroldó jó, a vízkőoldó szuper, és nem olyan büdi. a mosogatószereik is jól működnek.


a mosóport sokan dicsérik.


egyébként majdnem az összes termékükről jó a véleményem, érdemes oda járni vásárolni, sokkal olcsóbban kijössz, mint a teszkóban. mi 10eből olyan púposra pakoljuk a kosarat, hogy alig bírom tolni :D


jah, a tamponjuk is jó és olcsó :D

2011. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a w5 mosogatószert szeretem nagyon!!!
2011. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amiket eddig próbáltam tőlük: wc-tartály tabletta, vízkőoldó, mosogatógépbe öblítő, tabletta, só, mind jónak bizonyultak, szerintem nyugodtan tegyél egy próbát!

és tényleg messze a legjobb bolt, ugyanannyi pénzből kétszer annyit vásárolok mint a teszkóban!

2011. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek válaszát!
2011. jún. 5. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mosóporok is jók. Én kedvencen a narancssárga LEL -narancsillatú. Színes ruhákhoz való. A Maxi Trat is jó, a fehéreket azzal mosom. Bár hozzátartozik, olajos ruháink nincsenek.
2011. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szenzációs a W5 ablaktisztító! Én mióta egyszer kipróbáltam, csak azt használom. A Formil fehér ruhákra való folyékony mosószer pedig tényleg fehérít.
2011. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!