Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet megpuhítani a...

Hogy lehet megpuhítani a törülközőket?

Figyelt kérdés
Nem régiek,kb 0.5,1évesek mégis mindig használatban vannak itthol.Hiába mosom folyékony mosószerrel-tomi és öblítem coccolinoval a szőrük össze áll és olyan durva kemény lesz..mintha évek óta használnánk.Hogy lehetne ha nem is olyanná varázsolni őket mint újkorában de legalább olyanná,hogy ne dörzsölős hatásúak legyenek..Köszi a válaszokat.
2008. febr. 28. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Probald meg Venisel,es nem tudom szoktad e vasalni, mert ,vasalassan is ha gozolod megpuhul.

udv:)

2008. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az biztos, ha szárítógépben szárítod puhább lesz mint bármitől.
2008. febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vasalni szoktam. Persze a szárítógép lenne az igazi, de sajnos nem futja rá mindenkinek!
2008. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a vasaló vált be.
2008. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk direkt kemények a törülközők. Amikor újakat veszünk puhák, de nemhogy felszívnák a nedvességget még taszítják is. Így keményen a jó. De ez egy szubjektív vélemény.
2008. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!