Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként ajánlott...

Milyen időközönként ajánlott az ágyneműhuzat cseréje?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 13:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer...
2008. febr. 28. 13:11
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez attol függ hogy, mennyire izadtok, mennyire végeztek kosszal járo munkát. pl ha valaki poros helyen dolgozik és nem mos naponta hajat, akkor elég hamar koszos büdös lesz a párna. ha izzadékonyabb az ember akkor is hamar büdi lesz.

mi mind a ketten irodában dolgozunk, és nem vagyunk izzadékonyak, így 3 hetente cserélem, nyáron 2 hetente, de minden nap reggel szellöztetünk a háloban és be ágyazunk. így egy kicsit sem büdi 3 hét után sem, meg nem is koszos. de ez mindenkinél más.

2008. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
én minden héten cserélem.meg minden nap kiteszem hogy had süsse meg a nap.imádom az illatát olyankor.
2008. febr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Sztem 2 hetente megfelelő,meg igény szerint.
2008. febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
68%
Én csak havonta cserélem, nem dolgozunk büdi helyen, és nem is izzadunk. Az ablak alatt van az ágy, így sokat rá nyitom, sokszor szelőztetetk is.
2008. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is havonta cserélem, nyáron ha nagyon izzadunk esténként, akkor 1-2 hetente. Szerintem az már mánia, ha valaki minden héten cseréli (kivéve, ha nagyon izzad éjszakánként)!
2008. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ne értsen félre senki, de csodálkozom azon, hogy havonta.

Én hetente, ha lusta vagyok 10 naponta cserélem, de már abba sem fekszem szívesen!

Én abban nőttem fel, hogy hetente van csere, így én is így csinálom, de lehet, hogy velem van a baj?

Tényleg el lettem bizonytalanítva, s várom a többségi véleményt én is!

2008. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
én érzésre cserélem,de kb,1hónap.amikor már nem jo benne aludni,akkor lecserélem.ruhával SOHA nem fekszünk az ágyba,sztem undoríto,mondjuk mindig le van takarva,de attól is rosszúl vagyok,aki nem ágyaz be,elmegy dolgozni,hazamegy(nem kell,h koszos,munkásruha legyen),és a buszos koszos,csöves odahugyozott,és ugy bedöglik vki.ha az én párom csinálná,ugy rugnám onnan ki,h csak na.ti mit gondoltok erről?
2008. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy csak havonta cserélek. Már azt hittem, hogy át kell térjek a heti cserére, de én ehhez elég lusta lennék...
2008. márc. 1. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is elég havonta. Legalábbis nálunk. Nem izzadunk bele és csak fürödve pizsiben használjuk.
2008. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!