Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami jó praktikus ötlet?

Valami jó praktikus ötlet?

Figyelt kérdés

Itt nagyon ügyes háziasszonyok vannak köztetek!

Jó lenne pár saját ötlet.

Az enyém:

Ablakpucoló szórófejét ha kifogy átrakom más tisztító szer egyszerü kupakja helyére.

(a menet általában szabványos)


2011. júl. 17. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ötlet vagy kérdés? :-)

Nekem bevált bár büdös, hogy felszórom a konyha padlót vastagon szóda bikarbónával majd spricnis üvegbe higított ecetet töltök azzal végig spiccelem az egészet, jól fel habzik utána már nagyon könnyű kimosni a barázdákból a piszkot is :-) Persze jó sok szóbaB kell, kilós kiszerelés sokáig elég ha van ilyen. Tényleg hol lehet kilós kiszerelésben venni tudjátok?

Ilyen ötletre gondoltál? :-)

Nem büdösebb mint a domestos.

2011. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kilós szódabikarbónát bioboltokban lehet kapni,vagy rendelhetsz webáruházból is. [link]
2011. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ügyes háziember vagyok.:D Megszerelem a mosógépet, varrógépet, rádiót /TV-t már nem, mert félek tőle/, a kávéfőzőt, vasalót. A vasalóról jut eszembe, hogy újabban úgy gyártják azokat, hogy hamar tönkremenjenek. Amit sokan nem tudnak az az, hogy a vasaló amelyik már nem melegszik, az még korántsem ment tönkre. Elmondom miért: ha az ember darabokra szed egy vasalót, akkor talál benne egy hőálló vezetéket, amin belül található egy pici ún. hőre olvadó ellenállás. Nos, rendszerint ez ki szokott égni. A régi vasalókban nem volt ilyen. Nos, én kidobtam belőle, mert feleslegesnek tartottam. Minek bele, amikor úgyis földeléses konnektorba szabad csak bedugni. A hőfokot meg az állítja be, aki vasalni akar. Tehát belepiszkáltam a vasalóba, és az azóta is vígan vasal. A kávéfőzőkkel is ugyenez a helyzet. Bocsánat, hogy belekotnyeleskedtem "női" dolgokba.
2011. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a vasalós tippet :-)

Szerintem hasznos, majd elmondom az embernek :-)

2011. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!