Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhb...

Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.

Figyelt kérdés
Apu új barátnője szokott. De én nem értem. Öten vagyunk vele együtt, és még anyunk belénk nevelte, hogy egy farmert se vegyünk fel kétszer. Erre ő meg összegyűjtögeti 2 hét alatt a mosott ruhákat, és 4 óráig vasal, pedig eléggé kevés szabadideje van. Én nem értem, senki nem hord nálunk inget, teljesen fölöslegesnek tartom..
2011. júl. 28. 20:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem vesztek fel kétszer? Hol dolgoztok, bányában? Megnézném a víz és villanyszámlátokat.
2011. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%
Én egyáltalán nem szoktam. Teljesen felesleges időtöltés.
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
51%
Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.?????? mi ez?
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte egyáltalán nem vasalunk. A ruhatárunkból kiiktattuk a vasalós anyagú ruhákat (OK, kivétel pl. a fehér ing, fehér blúz). Ágyneműből olyan van, amit nem kell vasalni, és papírzsepit használunk, hogy azt se kelljen (bár Apum zsebkendőit egyszer csak szó nélkül kidobtuk, mert ő nem akart áttérni erre :D ). Olyat meg, hogy farmer, eszünkbe nem jutna vasalni!!!
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

én is így szoktam ...


mondjuk azért nem dobunk mindent a szennyesbe egy alkalom után


inkább örühetnél, hogy a ti cuccaitokat is vasalja

2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
igen szoktam, a kis gyerek ruháit mindig, de a mienket csak azt ami gyűrött.
2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha semmit nem vesztek fel kétszer több vasalni való van. Vagy Paris Hilton vagy?
2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

"Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.?????? mi ez?"


"kérdésed rövid, a magyarázatod pedig túl hosszú" Egyedi akartam lenni, hiszen mindenki ezt kiírja zárójelben...:D

2011. júl. 28. 20:16
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam vasalni.

A további leírásod viszont én nem igazán értem, hogy most mi is a baj?

2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
100%
Igen, és nagyon szeretek is vasalni. Ez a kedvenc házimunkám. Viccen kívül. Azért mondom, hogy viccen kívül, mert eddig mindneki kiakadt, aki hallotta. Én viszont ezt szeretem a legjobban csinálni, mert imádom a frissen mosott és lehetőleg napon száradt tiszta, vasalt ruhát.
2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!