Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhb...

Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.

Figyelt kérdés
Apu új barátnője szokott. De én nem értem. Öten vagyunk vele együtt, és még anyunk belénk nevelte, hogy egy farmert se vegyünk fel kétszer. Erre ő meg összegyűjtögeti 2 hét alatt a mosott ruhákat, és 4 óráig vasal, pedig eléggé kevés szabadideje van. Én nem értem, senki nem hord nálunk inget, teljesen fölöslegesnek tartom..
2011. júl. 28. 20:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Én nagyon meglepődtem, mikor láttam, hogy a párom anyja kivasalta minden pólóját, nadrágját, farmert is, mindent. Én ehez nem voltam hozzászokva. Egy inget, vagy elegánsabb szoknyát kivasaltam, ha nagyritkán felvettem. Eleinte próbálkoztam a dologgal, kivasaltam a cuccait, aztán rájöttem, hogy nekem ez nem megy, utálom csinálni. Aztán volt, hogy kivasalta magának. Nemrég, meg egy olyan cselt vetettem be, hogy szépen összehajtottama cuccait, miután leszedtema szárítóról és be a szekrénybe. Észre se vette, hogy nem voltak kivasalva, nem voltak gyűrödtek, egyáltalán. Szerintem totál felesleges mindent kivasalni.
2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Egy mondat:

A nagymamánk boltkóros, a fél életét turkálóban tölti, ha meglát valamit bármelyik ismerőse számára egyszerűen meg kell vennie, úgy érzi. Már kb leszoktattuk róla, és már ritkábban vesz, és ki is kötöttük, hogy 300 fölött nem vehet másnak semmit, csak magának:D

2011. júl. 28. 20:18
 13/41 anonim ***** válasza:
Igen szoktam,de csak azt amit nagyon muszáj:XD
2011. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

jaa jóó :D"Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.?????? mi ez?" nem értettem,,

Am én nem vasalok csak az ünneplős inget a fiamnak. :D

2011. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
50%
Kilósba 300-ért még tud turizni.
2011. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
De legalább nem költ annyit. Van pénze az oké, de ne másokra költse..
2011. júl. 28. 20:21
 17/41 anonim ***** válasza:
Hátha nagyi tele van, fogadjatok vasalónőt, nagyi is adakozhat, ti pedig nem vasaltok.
2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
57%

Jó ég, nem szoktatok vasalni? Merre laktok Mo-n felül, írjatok megyét! ez megint valami keleti-dili?

Hát felénk nyugaton szoktak vasalni, anyám mindent kivasal, kivéve aminek ártana.

Én sem vennék úgy fel egy felsőt, hogy nincs vasalva. Nem minden anyag olyan könnyed, hogy a teregetésnél kisimul...

2011. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát az szomorú, hogy egy farmert egy viselés után leveszel, Ezzel nem dicsekednék...ahogy azzal sem, hogy nem szoktatok vasalni, nem csak az inget szokás..

Én pl. a nem otthonra használt pólókat kiszoktam, mert különben igénytelenül néz ki, vannak benne ráncok. Vannak olyan anyagú ruháim, amit amúgy is kell és nem ing. Ezen kívül az ágyneműt is ki szoktam vasalni és higiénés kezelés kép én még a törölgető ruhákat is. Bár tudom ezt nem sok mindenki teszi meg.


Mindenesetre inkább légy hálás és amit Anyukád Beléd nevelt, azt lehet azonnal levetkőzöd, ha mindent Neked kell majd mosnod és teregetned, mellette meg háztartást is vezetned és nem leszel milliomos. Ugyanis ez nem kevés pénzkidobás.

2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
mi nekünk meg van mondva hogy ne csak egyszer vegyük fel a ruhát.Mi 5-en vagyunk,és mind kivasalni,kimosni nem könnyű.ha belegondolsz,hetente 35 póló,35 nadrág,35 pár zokni,35 fehérnemű,már szinte naponta kéne mosni,vasalni.
2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!