Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üvegkerámia főzőlapot mivel...

Üvegkerámia főzőlapot mivel tudom szépen letakarítani?

Figyelt kérdés
Vettem speckó tisztítószert, de annyit is ér, és van olyan kosz rajta, amin a hidegzsíroldó sem hoz le :( Szerintem olaj éghetett rá, mert olyan mintha apró pöttyök lennének ráégve, de kaparóm nincs hozzá, a hidegzsíroldó meg nem segít. Próbáltam feláztatni, de semmi :( új főzőlapról van szó, 1 hónapja vettük, elektrolux, nem indukciós.
2011. aug. 6. 10:41
 1/4 anonim válasza:
Hát én hideg zsíroldót szoktam használni, nekem bejön. Hagyd rajta több órán keresztül, vagy akár fél napig, utána egy nem túl durva szivaccsal jól dörzsöld át. Mosd le, aztán ablaktisztítóval töröld át. Nekem ez szokott beválni.
2011. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En is hideg zsiroldot ajanlottam volna, de ha nem hasznal erdemes megprobalni a penges festekkaparoval vagy sima borotvapengevel ha ugyes vagy.
2011. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a LIDL-es hígítatlan W5 vízkő- és rozsdaoldóval szoktam letakarítani: nagyon szépen lehozza a "ráégett" vizet és szennyeződéseket.


A ráégett olajjal viszont már bőven akad probléma, ezt én is a nemtúldurva szivaccsal szoktam hosszas dörzsölés után leszedni.

2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jól benedvesíted amikor még meleg a lap rászórsz szódabikarbonát hagyod egy pár percig majd mikrószálas ronggyal megdörzsölgeted, ha nagyon komisz a ráégés megismétled. A nagyon régi ráégett dolgot pengével vakargasd le a nagyját majd jöhet a szódabikarbónás suvick.

Lábosokra is kiváló ez a szódabikarbónás tisztítás. Googl-be írd be mire használható még.ott megtalálod hol kapható háztartási célokra nagyobb kiszerelésbe. 1/2kg kb 290FT

2012. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!