Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Színes ruhákat hány fokon...

Színes ruhákat hány fokon kell mosni?

Figyelt kérdés

Bocsi a tudatlanságomért. Anyukámnak szeretnék segíteni, mert nagyon sokat dolgozik és ha hazaér ne ezzel keljen kínlódnia szeretnék segíteni.

A válaszokat előre is köszönöm 14/L


2011. aug. 28. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 40-en mosom, tegyél hozzá mosóport és öblítőt is :)
2011. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 30 fokon szoktam.Elég.(Színkímélőbb.)Ha foltosak akkor rakok a foltra vanisht.
2011. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2011. aug. 28. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:

de édi vagy :)

igen, lehet 30, vagy 40 fokon mosni, fordíts ki minden darabot, az is kíméli a színt.

színesre való mosóport használj, és 2 kupaknyi öblítőt.

2011. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon.:)
2011. aug. 28. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szija! tényleg aranyos vagy, én is anyunak segitek ilyenben! egyébként én is 40 fokon mosok ruhákat( vagyis a gép), de valojában ez az egyetlen program, amit be tudok állitani, meg tudom, hogy ez egy átlagos program! Egyébként nálunk a mosogépen a D betű is jelöli ezt a mosoprogramot!:)Csak vigyázz, negogy véletlen összemoss olyat, aminek megy a szine!:) 19 L
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm sikerült megoldani.:)

aranyos vagy.

2011. aug. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!