Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dohos ruha esetében mi a...

Dohos ruha esetében mi a megfelelő megoldás hogy kimenjen belőle a szag? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Mosás.
2011. szept. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen - mosás :))
2011. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha kabát-féle, 3 napra akaszd ki olyan helyre, ahol süti a nap, ill. megjárja a szél, a levegő. Esetleg még szokták, hogy előtte alaposan befújják desodorral, vagy valami kellemes illatú légfrissítővel.
2011. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Anyukám minden anyagot(ruha, párna, paplan) aminek szaga van kiteszi a Napra, és mindig kimegy belőle.
2011. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj én 1x ugy jártam felültöltős whirlpoolom van szépen kitakaritottam a nyaralás előtt meg mostam és lekapcsoltam a gépet de el is felejtettem hogy mostam 1 hétig úgy volt de mire észerevettem eltelt 1 hét és pár nap felnyitottam és az adagolónál párás volt meg kicsit furi szaga volt de már annyira nem is voltak vizesek öntöttem bele mosóport meg öblítőt és elinditottam az 1 órás napin és kijött a szag nagyon picit lehetett érezni de jo illata volt nem rohadt meg penészesedett be hála az égnek
2011. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 okoska31 válasza:

a kiváltó okot is meg kéne szüntetni.

Szárítsd meg rendesen a ruhákat.

Keresd meg, hogy ahol tartod nem ázik-e be (nem nedves-e a fal), és kezdj vele valamit.

Így hamarabb megszűnik a doh szag...

2011. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a szekrénybe leveldulát akasztasz, akkor jó illatúak lesznek a ruhák és a moly sem megy bele és nem dohosodik meg. Ha már bedogosodott mosásnál tegyél egy kis narancsolajat a vízbe. Üdv: m.
2011. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nap és szél! Ámbár, ha mosni lehet,/s miért ne/,inkább az. Avagy 'Ezüstvízzel'besrézni. Deni-papi
2011. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!