Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan ápoljátok a matt...

Hogyan ápoljátok a matt laminált padlót? Eredetileg matt, nem fényezettre gondolok.

Figyelt kérdés

A kisszobában juhar laminált padlóm van, fényezett, nincs vele semmi baj.

A nagyszobában 2 hete lett kész, dió és eredetileg matt. Feltöröltem alapos kicsavart ruhával ahogy azt illik, de annyira maszatos, hogy rossz ránézni.

A Sofix laminált ápolóra gyanakszom, az előírás szerinti mennyiséget tettem bele, de szerintem sok lehet.

Hogyan hozzam helyre?

Ti milyen gyakran törlitek fel nedvessel? Köszönöm : )


2011. szept. 25. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy puha, száraz ruhával áttörölni, az általában lehozza az ilyen típusú maszatot.
2011. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is matt a padlóm. Idáig Glanccal, ami ecetes tisztítottam. De én szeretem a csili-vilit. Így vettem Alex viaszos parkettafényt. Ezt rá kell locsolni és szivaccsal szétkenni. Amikor megszárad, ragyog. Felmosáskor pedig ebből öntök a vízbe.
2011. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én WU2 samponnal mosok fel :) Itt a gyk-n még valaki javasolta, és azóta ezt használom, állítólag ápolja is. Én ebből csak annyit veszek észre, hogy szép fényes :)
2011. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, aranyosak vagytok : )

A WU2-t próbálom ki előbb, ez a sampon tényleg hatékony.

Sajna, a száraz törlés jelen állapotban nem segít, próbáltam.

Az Alex szivacsos kencézést milyen időközönként kell megismételni?

2011. szept. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!