Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a színes pamutruhákból a szép, anyatejes k@ksifoltokat?

Figyelt kérdés
Amit nem lehet hypozni, mert színes. Sokszor hiába áztatom, mosom azonnal, mégis benne marad. Tapasztalt anyukák?
2011. okt. 10. 12:55
 1/8 anonim válasza:

Vanish?

Én nagyobb fokon mosom azokat amiket lehet. Nem igazán marad tartósan folt egyiken sem. Persil Sensitive-t használok.

2011. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vanish szappan! Nekem csak ez vált be, több dologgal is próbálkoztam.
2011. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Folyékony vanisbe áztasd be akár egész napra is .Én közvetlenül a foltra szoktam önteni , kicsit megdörzsölöm és hagyom ázni akár 5-6 órát is. és utána még egy kis dörzsölés és már kint is van a folt. Nem szedi ki a ruhák színét sem.
2011. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy titka van: rögtön ki kell mosni. Nem géppel, kézzel. Csap alá, szappan, dörzsölés.
2011. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha benne marad mosás után is, akkor a napon szárítom és eltűnik!
2011. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ariel + vanish oxi action intelligence adalék, illetve mielőtt betenném a gépbe, vanish szappannal is bekenem. Ki szokott jönni.

A napon szárítás is jó ötlet, csak nap mostanában nem sok van. :-)

2011. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem csak a Vanish szappan vált be, de vigyázz, mert kiszedheti némely ruha színét. volt egy szép kis gatyója a gyerkőcnek, nekiestem vanish-el, a ruha színét kiszedte, a folt maradt. Mérgembe benyomtam a hypoba, a ruha színe maradt, a fot eltünt. Passz.
2011. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sima normális szappannal át szoktam dörzsölni aztán kicsit ázik majd mehet a gépbe megse látszik rajta semmi nekem ez bevált én ezért nem veszek drága vanish szappant. Sőt még most h nyáladzós időszakába vagyunk van, hogy besárgul a nyáltól a body azt is szappannal bedörzsölöm és olyan szépen kiveszi belőle
2018. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!